Wolfteam

Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nda şampiyon SuperNation!

Yaklaşık üç aydır süren Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nda final mücadelesi gerçekleşti ve şampiyon SuperNation oldu.

Wolfteam’in rekor katılımla gerçekleşen turnuvası Zaitsev, 1175 takım ve 3528 oyuncuyla başladı. Son 64, son 32, son 16 ve çeyrek final aşamaları derken nihayetinde final gerçekleşti.

Final sahnesini, SuperNation ve Nexus takımları paylaştı. Kıran kırana geçen mücadelede gülen taraf SuperNation oldu. Rakibini 2-1 skorla geçmeyi başaran tecrübeli ekip, Zaitsev Turnuvası şampiyonluğuyla beraber Wolfteam’in en iyi takımı olduğunu göstermiş oldu.

SuperNation, şampiyon olmanın yanı sıra, 30.000 TL’lik bir para ödülünün de sahibi oldu. İkinci olmayı başaran Nexus ise benzer bir şekilde 15.000 TL’lik bir para ödülünün sahibi oldu.

Final mücadelesinin ilk haritası, Wolfteam oyuncularının en çok oynadığı Pain Laboratuvarı idi. Kıyasıya mücadele haritanın sonuna dek devam etti. Mücadeleden SuperNation galip ayrılmayı başardı.

Final serisinin ikinci maçında, harita bu sefer Covolt Köprüsü idi. Super Nation bu haritada her ne kadar son ana kadar mücadeleyi bırakmasa da istediği sonuca erişemedi ve Nexus karşılaşmadan 16-10 galip ayrıldı. Lawe ve Xneuo ise sergiledikleri performans ile maça ayrı zevk kattılar.

Finalin son maçı ise Hurdalık haritasında gerçekleşti. Kıyasıya mücadelede 16-12’lik bir sonuç ile SuperNation galip geldi. Maçın yıldızı şüphesiz Marky’di. Aldığı 45 skor ile bir rekora imza atan oyuncu, takımını bu üst seviyede ustalıkla taşımayı başardı.

Gerçekleşen üçüncülük-dördüncülük maçında ise gülen taraf Classio oldu.  Jesterof ile karşılaşan tecrübeli takım, 7500 TL’lik bir ödülün sahibi oldu. Jesterof ise dördüncü olarak 2100 TL’yi kasasına götürmeyi başardı.

Wolfteam turnuvaları hakkındaki gelişmeleri güncel olarak takip etmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir