tr World of Warcraft

World of Warcraft Classic’in çıkış tarihi duyuruldu

Blizzard Entertainment bugün yaptığı bir açıklamayla merakla beklenen World of Warcraft Classic‘in çıkış tarihini duyurdu: 27 Ağustos!

Takvimlerinizin 27 Ağustos tarihine özel bir not düşün; çünkü 27 Ağustos itibarıyla tüm oyun severler ve tabii ki World of Warcraft hayranları, eski günleri yeniden yad edecek. Worlf of Warcraft Classic‘in çıkış tarihini duyuran Blizzard, oyunun hayranlarına Azeroth’un eski günlerini yaşatmaya kararlıymış gibi gözüküyor. Oyunun bu özgün reenkarnasyonu ile, Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü devasa çok oyunculu online rol yapma oyunun ilk dönemlerine gidiyor.

27 Ağustos tarihiyle birlikte, Onyxia’nın Duskwallow Marsh’taki ininden terör estirdiği, Stranglethorn Vale’e yalnız gitmeye sadece en cesur ya da en deneyimsizlerin cesaret edebildiği, Leeroy Jenkins’in Upper Blackrock Spire’daki gereksiz gözü pekliğiyle bir internet sansasyonuna dönüştüğü günlere gideceğiz.

WoW Classic’te, sahih WoW’un en gösterişli sürümlerinden biri olan ve 22 Ağustos 2006 yılında yayınlanan Drums of War güncellemesi (1.12.0) yeniden inşa edilecek.Tüm abonelere ücretsiz olan World of Warcraft Classic, oyunseverlere WoW’un ilk günlerine damgasını vuran Molten Core’a yapılan 40 kişilik raid’ler, Tarren Mill’de gün boyu süren PvP savaşları ve tüm sunucunun güçlerini birleştirerek Ahn’Qiraj geçitlerini açmak için verdiği mücadele gibi unutulmaz deneyimleri yeniden keşfetme fırsatı verecek.

Elbette eski günlerin habercisi Classic her ne kadar bir şekilde gelecek olsa da, oyunculara da yine görevler düşüyor. World of Warcraft Classic’in son dokunuşlarını hep birlikte yapabilmek için Blizzard, halihazırda aktif aboneliği olan oyuncuları 15 Mayıs’ta başlayacak olan kapalı beta testine davet ediyor. Önümüzdeki aylarda planlanan testlere çok daha fazla oyuncunun katılabilmesi için çalışmalar halihazırda devam etmekte.

World of Warcraft ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir