World of Warcraft

World of Warcraft: Shadowlands’in çıkışına çok az bir süre kaldı

World of Warcraft

Gelmiş geçmiş en iyi MMORPG oyunlarından biri olan World of Warcraft’ın yeni genişleme paketi çok yakında oyuncuyla buluşuyor. World of Warcraft: Shadowlands adı altında çıkacak olan paketin tarih duyurusu ise dün yayınlanan canlı yayında yapıldı.

2004 yılından bu yana hayatımızda bulunan World of Warcraft, sürekli oyuncularına yeni deneyimler sunacak içerikler arıyor. Bu içeriklerin küçük olanları oyun güncellemeleriyle, büyük olanları ise genişleme paketleri ile birlikte oyuna ekleniyor. Oyunun en yeni ve sekizinci olacak ek paketi Shadowlands’in ise önümüzdeki hafta gelmesi bekleniyor.

Dün YouTube üzerinden yapılan Shadowlands Developer Update yayınında, paketin çıkış tarihi hakkında bilgiler verildi. Geliştiriciler tam tarihi ve saati vermese de önümüzdeki hafta Shadowlands’in çıkış yapacağını belirtti. Genişleme paketi ilk olarak kapalı beta şeklinde oyuncularla buluşacak. Peki kapalı betaya girmek için ne yapmalısınız?

World of Warcraft: Shadowlands Kapalı Betası’na erişim alabilmek için:

  • Öncelikle Shadowlands’in resmi sitesine
  • Açılan sayfada aşağıya inip, “JOIN THE BETA” başlığına ulaşmalısınız.
  • Bu sayfada Opt-in now butonuna tıklayıp, açılan sayfada Battle.net hesabınıza giriş yapın.
  • Hesabınızda hesap yönetimine gidin ve “Beta Invites” sekmesini açık hale getirin.

Ne yazık ki kapalı betaya farklı bir şekilde erişim şansınız yok. Tek yapmanız gereken yukarıdaki adımları takip etmek ve Blizzard’tan mail gelmesini ummak. İlk dönemde kapalı betaya sınırlı oyuncu alınacak fakat ilerleyen zamanlarda kişi sayısı da kademeli bir şekilde artacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.