Zula

Zula Süper Lig’in finalistleri: 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor

Zula Süper Lig’de finale ismini yazdıran ekipler 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor oldu.

Geçtiğimiz günlerde normal sezonu biten Zula Süper Lig’de, 9 haftada toplam tam 90 maç oynanmıştı. Kıyasıya mücadelelere şahit olduğumuz bu muhteşem sezonu lider bitiren takım ise 1907 Fenerbahçe olmuştu. Son iki sezonun lideri Galatasaray Espor ise ligi ikinci sırada bitirmeyi başarmıştı. 2. Sezon’un ve TESFED Zula Türkiye Kupası‘nın finalisti Gamers of Future ise ligi üçüncü sırada bitirmişti. Mod-Z ise ligi dördüncü bitirmişti.

Finallere kalmayı başaran bu dört takım bugün Nonstop Zula Espor Merkezi‘nde final sahnesi için birbirleriyle mücadele ettiler. Galatasaray Espor ligi kendisinin altında bitiren Gamers of Future ile karşılaşırken 1907 Fenerbahçe ise finallere dördüncü sıradan katılan Mod-Z ile karşılaştı.

Günün ilk yarı final karşılaşması Galatasaray Espor ile Gamers of Future arasındaydı. Sarı kırmızılı ekip karşılaşmayı 2-0‘lık gibi bir sonuçla noktaladı. Ve finale çıkmaya hak kazandı.

Günün ikinci karşılaşmasında ise 1907 Fenerbahçe, Mod-Z karşısında kısmen zorlandı. Lakin yine de 2-1‘lik gibi bir sonuçla adını finale yazdırmayı başardı.

Ezeli rakip ve ebedi dost olan 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor, yarın Nonstop Zula Espor Merkezi’nde final sahnesini paylaşacaklar. Merkeze girişler bugün olduğu gibi yarın da ücretsiz olacak. Ayrıca karşılaşma Youtube üzerinden canlı bir şekilde paylaşılacak.

Zula Süper Lig ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir