5mid Bülten Anime - Manga

Suicide Squad Isekai Yeni Fragmanını Yayınladı

DC Comics, Suicide Squad Isekai ile anime oyununa giriyor. Ranking of Kings, Spy x Family ve Attack on Titan’ın ilk üç sezonundan sorumlu yapım şirketi Wit Studio ile bir araya gelen DC’nin en büyük uyumsuzlar grubu, başka bir dünyayı keşfetmelerini sağlayacak yeni bir görevin üstesinden geliyor. Yeni bir fragmanın yanı sıra, Squad’ın bu yinelemesinin tam kadrosunu ve onlara hayat verecek seslendirme sanatçılarını açıklayan yeni bilgiler geldi.

Suicide Squad’ın bu versiyonunun kadrosunda bir kez daha Amanda Waller liderliğinde Harley Quinn, Deadshot, King Shark, Clayface ve Peacemaker yer alacak. Harley Quinn Anna Nagase (Summer Time Rendering) tarafından, Deadshot Reigo Yamaguchi (Emininence in Shadow) tarafından, Peacemaker Takehito Koyasu (JoJo’s Bizarre Adventure) tarafından, Clayface Jun Fukuyama (Blue Exorcist) tarafından ve King Shark Subaru Kimura (Jujutsu Kaisen) tarafından seslendirilecek. Görünüşe göre doğrudan ekibin bir parçası olmasa da, bu animede Yuichiro Umehara (Goblin Slayer) tarafından seslendirilecek olan Joker bir rol oynayacak.

The Suicide Squad Isekai’ye Bağlı

Fragman, anime hayranlarına Suicide Squad’ın ilk Isekai macerasına daha yakından bakmalarını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda serinin önümüzdeki yıl geleceğini de doğruluyor. Fragmandan, kafataslarına yerleştirilen ve patlamaya hazırlanan bombalar sayesinde Squad’ın bu yeni fantezi dünyasında sınırlı bir zamanı olduğu anlaşılıyor.

Suicide Squad Isekai hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Warner Bros yaklaşan anime projesini şu şekilde tanımladı: “DC’nin Harley Quinn’i, Joker ve Suicide Squad, Warner Bros Japonya ve Wit Studio’nun yeni orijinal anime serisi Suicide Squad ISEKAI’de ISEKAI* sahnesine saldırıyor. En çılgın dünyalar, anime yaratıcılarının en güçlü kadrosuyla destansı ve şiddetli bir fantezide çarpışıyor! *ISEKAI ‘başka bir dünya’ anlamına geliyor ve şu anda Japon animeleri için en popüler türlerden biri.”

Başka hangi DC kahramanlarının ve kötü adamlarının kendi anime serilerine sahip olduğunu görmek istersiniz? Suicide Squad’ın Isekai olarak bilinen türe iyi uyum sağlayacağını düşünüyor musunuz? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir