Steam Ana Sayfa Araştırma

Oynarken Çılgına Döneceğiniz 4 Oyun

Steam platformu üzerinde sizlere sinir krizleri geçirtecek 4 oyunu derledik. Aman dikkat ekranınıza zarar vermeyin.

Hans
Hans

Hans

Hans, fizik odaklı bir parkur macerasıdır. Yalnız karpuz Hans ile birlikte gökyüzüne yükselir. Tehlikeli platformlarda geziniyo, zamanı yavaşlatarak fiziğe meydan okuyabilirsiniz.Düşmemeye çalışın ve insanlıkla yeniden birleşme hayalini kovalayın. Kaydetme yok. Zıpla, başarısız ol, adapte ol ve tekrar zıpla. Hans,Steam fiyatı 54.00 TL 

AltF4
AltF4

Alt F4

Kurallar basit.Beceriksiz bir şövalye ol ve tüm tuzaklardan kaçın!! Ama bu kadar kolay kaçamazsın. Sürekli olarak önüne çıkan sinir bozucu engelleri ve arazileri aşmayı başarman gerekecek. Reflekslerini kontrol et! Oyunda kaydetme butonu yok. Heyecan verici fon müziği ve can sıkıcı tuzaklarla dolu.
Karakterin her öldüğünde, bir sonraki sefer daha iyi oynayabilecekmiş gibi düşünmelisin. Alt F4,Steam fiyatı 33.00 TL

Geometri dash
Geometri Dash

Geometri Dash

Geometry Dash, İsveçli geliştirici Robert Topala “RobTop” tarafından geliştirilen müzik platformu oyunudur. İlk sürümü 13 Ağustos 2013’te Android ve İOS’ta, Steam sürümü 22 Aralık 2014’te yayınlandı. Geometry Dash’te oyuncular seviyenin sonuna kadar ilerleyen bir simgeyi kontrol ediyor; şarkının ritmine göre hareket ederek dikenler, duvarlar gibi engellere çarpmadan seviyeyi tamamlamaya çalışıyor. Geometry Dash 21 resmi seviyeden oluşur. Oyuncuların kendi özel seviyelerini oluşturabilecekleri, çevrimiçi olarak paylaşabilecekleri ve diğer oyuncular tarafından tasarlanan seviyeleri oynayabilecekleri bir seviye oluşturma sistemine sahiptir. Resmi seviyelere ek olarak oyun içi içerikte bir şöhret salonu, günlük bir seviye ve oyuncular tarafından oluşturulan belirli seviyeler öne çıkarılmıştır. Geometri Dash,Steam fiyatı 8.00 TL.

Only Climbing
Only Climbing

Only Climb: Better Together

Only Climb: Better Together, platform oyununun unsurlarını birleştiren ilgi çekici çok oyunculu bir oyundur. Bu şaşırtıcı dünyanın gizemini ortaya çıkarmak için gökyüzüne tırmanmanız, çeşitli platformların ve nesnelerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın çünkü birlikte her zaman daha eğlencelidir.  Yol boyunca eğlenceli Paskalya yumurtaları ve referanslar bulacaksınız. Dikkatli ve tetikte olun, çünkü her öğe daha önce farklı davranmış olsa bile öngörülemez hale gelebilir. Kaydetme fonksiyonunun olmaması oyunu bitirmenin zorluğunu artırıyor. İkinci bir şansın olmayacak. En ufak bir yanlış adım bile sizi en başa döndürebilir. Only Climb: Better Together, Steam fiyatı 54.00 TL.

Eternal Fire, BetBoom Dacha 2023 Elemeleri’ne Veda Etti

Optik
@__opticalus__

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir