Anime - Manga

Naruto: Boruto Anime, Orta Seri Finaliyle Tamamlandı

Shonen’in en büyük anime serilerinden biri için sona gelindi. Geçen hafta haberiniz olmadıysa, Boruto: Naruto Next Generations‘ın ilk bölümü haftalardır sona yaklaşıyordu. Bugün, Naruto animesi orta seri finalini dünyayla paylaştı ve 293. bölüm hayranları uzun süre heyecanlandıracak.

Kısa bir süre önce TV Tokyo, Boruto‘nun 293. bölümünü Japonya’da kablolu yayına sundu ve final şimdi dünyanın dört bir yanındaki hayranlara ulaştı. Basitçe “Elveda” olarak adlandırılan büyük bölüm, bazı çok önemli soruları ortaya atmadan önce Uzumaki ailesiyle ilgili bazı yarım kalmış işleri tamamlıyor.

İlk olarak, final Kawaki‘nin Boruto‘yu dövüşleri sırasında gerçekten öldürdüğünü doğruluyor, ancak Naruto‘nun en büyük oğlu bu kadar kolay yenilmek üzere değil. Boruto ölmek yerine, Momoshiki Otsutsuki sayesinde bir gün daha yaşar. Adam, Boruto‘yu canlandırmak için Karma mührünün bir kısmını feda eder, ancak bunun bir bedeli vardır. Boruto‘yu kurtarmak için mührü kullanan Momoshiki‘nin Boruto‘nun bedenine sahip olması artık imkansız hale gelmiştir, ancak bu kahramanımızın tehdidi olduğu gibi kabul ettiği anlamına gelmez.

Elbette, Boruto 293. bölüm Kawaki‘nin saldırısının sonuçlarını ele alıyor. Naruto, ölü oğluna ulaştığında şimdiye kadarki en duygusal sahnelerinden birini yaşar ve işler bundan sonra daha da karmaşıklaşır. Boruto orta seri finalinin sonunda Kawaki, silah arkadaşıyla tanıdık bir şekilde yeniden bir araya gelir. İkili, Boruto 1. bölümdeki flash-forward sırasında gördüğümüz eski versiyonlarını yansıtıyor. Yani anime geri döndüğünde, o zaman atlamasının sonunda aşağı inmesini bekleyebiliriz.

Henüz Boruto‘ya yetişemediyseniz, endişelenmeyin! Animenin birinci bölümünü Hulu ve Crunchyroll‘da izleyebilirsiniz. Naruto‘nun devam filmi hakkında daha fazla ayrıntı için tam özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

Ninja klanlarında barış hüküm sürerken, ninja olma meselesi de değişir. Şimdi Yedinci Hokage Naruto Uzumaki’nin oğlu Boruto Uzumaki gibi bir nesil dahi, ebeveynlerinin gölgesi altında yaşamaya zorlanıyor. Shinobi hayatı değişmiştir ve ona giden yol da değişmelidir. Ninjanın mirası devam ediyor ve ninjanın yeni bir bölümü başlıyor!

İlgili:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir