Anime - Manga

Naruto Özel Manga Tanıtımıyla Başlangıca Dönüyor: İzleyin

İlgili:

Naruto serisi şu anda animenin yurtdışındaki ilk gösteriminin 20. Yıldönümünü kutlamanın tam ortasındadır. Bu da Naruto‘nun anime hem de manga sürümlerini onurlandıran ve her şeyi en başa götüren harika bir yeni tanıtımla sonuçlandı! Naruto’nun Boruto: Naruto Next Generations devam dizisi, yurtdışında yayınlanan en yeni bölümüyle ilk yarısını resmen tamamladı ve manganın devam dizisini başlatan flash forward’ı yeniden ziyaret etmek için sahneyi hazırladığı düşünüldüğünde, hayranları anime serisinin geleceği konusunda heyecanlandırdı.

Ancak Masashi Kishimoto Naruto‘nun serüvenini onlarca yıl önce başlatmasaydı bunların hiçbiri olmazdı. Naruto‘nun mangası, hayranların her şeyin merkezindeki ana kahraman Naruto Uzumaki‘ye hızla aşık olması sayesinde kısa sürede dünya çapında büyük bir başarıya ulaştı. O zamandan beri franchise önemli şekillerde değişti. Şimdi Shonen Jump mangasını, manganın gücünü animenin en iyi açılış temalarından biriyle birleştiren havalı yeni bir tanıtımla kutluyor. Aşağıdan göz atabilirsiniz:

Boruto Nasıl İzlenir veya Okunur

Naruto’nun koşusunun zirvesinde olmasından bu yana epey bir zaman geçmesine rağmen, Boruto mangası bu başarıyı yepyeni bir seviyeye taşıyor. Viz Media‘nın dijital Shonen Jump kitaplığı ile Boruto manga en güncel bölümlerine ayak uydurabilirsiniz. (en son üç bölüm ücretsiz olarak kullanılabilir). Şimdi Boruto: Naruto Next Generations anime devamına atlamak için mükemmel bir zaman, şu anda Kısım 2’ye dönene kadar duraklatılıyor ve şu anda Crunchyroll ve Hulu ile yayınlanan tüm bölümleri bulabilirsiniz.

Naruto’nun animesi devamından neler beklenebileceğine gelince, Crunchyroll anime’yi şöyle ifade ediyor: “Ninja klanlarında barış hüküm sürdüğü için, bir olma sorunu da öyle. Şimdi Yedinci Hokage Naruto Uzumaki’nin oğlu Boruto Uzumaki gibi bir dahi nesline, ebeveynlerinin gölgesinde yaşamaya meydan okunuyor. Shinobi’nin hayatı değişti ve ona giden yol da değişmeli. Ninja’nın mirası devam ediyor ve ninja’nın yeni bir bölümü başlıyor!

Konuyla ilgili daha fazla habere göz atmak ve yorumlarını bize iletmekten çekinme!

 

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

1 Comment

  • Naruto 4 Nisan 2023

    Sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir