Araştırma mix

FIFA Serüveni – Mauro Icardi

Mauro Icardi, Arjantinli bir profesyonel futbolcudur ve 1993 doğumludur. Genç yaşta futbol dünyasına adım atan Icardi, özellikle golcü özellikleriyle tanınmaktadır. Kariyerine Arjantin kulüplerinden ve daha sonra Serie A‘nın önemli takımlarından biri olan Inter Milan‘da yükselerek başladı. Burada geçirdiği yıllarda etkileyici gol istatistikleri yakalayarak dikkat çekti ve takımın kaptanlığına kadar yükseldi. Ancak kişisel ve takım içi bazı sorunlar nedeniyle Inter Milan‘dan ayrıldıktan sonra Fransız kulübü Paris Saint-Germain‘e transfer oldu. Burada tutunamayan yıldız oyuncu Galatasaray‘a kiralık geldi ve tekrardan kendini buldu. Sezon başında takıma bonservisiyle katılan yıldız oyuncu kariyeri boyunca skorer bir oyuncu, keskin gol vuruşları, pozisyon alma yeteneği ve hava toplarındaki etkisi ile tanınmaktadır. Gelin Mauro Icardi‘nin tüm FIFA serilerindeki kartlarını ve reytinglerini inceleyelim.

FİFA 13 – Mauro Icardi

Mauro IcardiIcardi‘nin ilk görüldüğü FIFA serisi FIFA 2013. Oyuna bir ”wonder kid” olarak giriş yapan Mauro sezon içinde ortaya koyduğu performans ile beğenileri toplamış ve kartı sürekli güncelleme almış.

 

 

 

 

FİFA 14 – Mauro Icardi

Mauro IcardiYıldız oyuncu geçtiğimiz sezonun ardından Inter Milan‘a transfer oldu ve ilk sezonunu 9 gol ile tamamladı. 75 reyting ile giriş yaparak ilk altın kartı ile 2014’te tanışmış oldu.

 

 

 

 

 

FİFA 15 – Mauro Icardi

Mauro IcardiYükseliş yaşadığı sezon olan 2014/2015 sezonunda Icardi 48 maçta 27 gol atarak gol kralı oldu ama sezonu kupasız kapattı. EA ise bu yükselişini göz ardı etmedi ve FİFA 15’te Icardi için yeni kartlar geldi.

 

 

FİFA 2016 – Mauro Icardi

Mauro Icardi Geçtiğimiz sezon olduğu gibi yükselişini sürdüren yıldız oyuncu sezonu az golle tamamlasa da kartlarında yükselişini sürdürdü. Geçtiğimiz sezon yılın takımında yedek olarak görülen yıldız oyuncu bu sefer ilk 11’de yerini aldı.

 

FİFA 2017 – Mauro Icardi

Yıldız oyuncununun en gollü sezonu olan 17/18 sezonunu 29 golle kapattı. Sezonu yine kupasız kapatan Icardi kart reytingindeki yükselişini sürdürdü.

Mauro Icardi

FİFA 2018

Yine güzel bir sezon geçiren Icardi için tek eksik yine kupaydı. Genel reytingini 84’e kadar yükselten yıldız oyuncu sezonu yine kupasız kapattı.

Mauro Icardi

FİFA 19

İtalya’da geçirdiği son sezonunu pekte istediği gibi kapatamayan Icardi 17 gollük performansı sonrası Fransız devi PSG‘nin yolunu tuttu.

Mauro Icardi

FİFA 20 – Mauro Icardi

Mauro IcardiYıldız oyuncu PSG ile harika bir sezon geçirdi. Sezonu 20 gol 3 asistle tamamlayan Icardi hem ligi hemde lig kupasını kazanarak ilk kuapalarını kazanmış oldu fakat İnter sonrası reytingindeki 2 puanlık düşüş gözden kaçmadı.

 

 

 

FİFA 21 – Mauro Icardi

Mauro Icardi20/21 sezonunu istediği gibi geçmese de Icardi Fransa Kupasını aldı ve sezonu 17 gol ile tamamladı.

 

 

 

 

 

FIFA 22 – Mauro Icardi

Mauro Icardi

21/22 sezonu Icardi adına tam bir faciaydı. Oyuncu sezonu sadece 5 gol ile tamamlasa da Fransa ligini kazandı.

 

 

 

 

 

FIFA 23 – Mauro Icardi

FIFA’nın son serisinde reytingine -6 puan alan Mauro kariyerine yeniden başlangıç yapmak için Galatasaray‘a geldi ve yeniden eski günlerine dönebileceğini gösterdi. Sezonu 23 gol ve 8 asistle tamamlayan Arjantinli birde Süper Lig şampiyonluğu yaşamış oldu.

Mauro Icardi

League of Legends: Kendi Takımımızı Kuruyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir