BLAST Premier World Final 2022’ye İlk Bakış Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

BLAST Premier World Final 2022’ye İlk Bakış

2022 yılının son Counter Strike: Global Offensive turnuvası, BLAST Premier World Final 2022. Birbirinden farklı turnuvaları şampiyon tamamlamış 8 başarılı takımın mücadele edeceği BLAST Premier World Final 2022 yarın Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dhabi kentinde başlayacak.

BLAST Premier World Final 2022’de neler göreceğiz ?

Heroic, Outsiders, FaZe, Natus Vincere, Liquid, Vitality, G2 ve Origen’in mücadele edeceği turnuvada tam 1 milyon dolar ödül dağıtılacak. Grup aşamasıyla başlayacak turnuvada tüm maçlar BO3 şeklinde oynanacak. Grup aşamalarının ilk maçlarından sonra Kazananlar ve Kaybedenler grubundan devam edilecek ve çeyrek finallere geçilecek. Turnuva yarın sabah 9’da Outsiders-Liquid maçı ile başlayacak.

Katılımcılar Ne Durumda ?

Heroic: Danimarka temsilcisi bu turnuvaya Blast Premier Fall Final Şampiyonu olarak geliyor. cadian, konfig, teSeS, sjuush ve jabbi ile mücadele eden ekip 2 senedir koruduğu formunu bu turnuvada da korumaya çalışacak.

Outsiders: Son Major Şampiyonu Outsiders turnuvaya favorilerden biri olarak geliyor. fl1t, qikert, jame, n0rb3r7 ve fame beşlisiyle mücadele edecek ekip 6 maçlık galibiyet serisiyle turnuvaya geliyor.

Outsiders
Outsiders

FaZe: ESL Pro League 15‘i kazanıp, bu turnuvaya katılım hakkı elde etti. CS:GO rekabetçi sahnesinin efsane takımlarından FaZe her zaman olduğu gibi yine iddialı. Ekip karrigan, rain, twistzz, ropz ve broky ile şampiyonluk kovalayan takımlar arasında yer alacak.

Natus Vincere: s1mple önderliğinde electroNic, sdy, perfecto ve b1t turnuvaya, Blast Premier Spring Final Şampiyonu olarak geliyor. Son 2 büyük turnuvada istediğini bulamayan ekip gözünü Dünya Finalleri’ne dikmiş durumda.

Natus Vincere
Natus Vincere

Liquid: Team Liquid turnuvaya Blast Premier Toplam Puan’ıyla geliyor. eliGe, NAF, oSee, nitr0, YEKINDAR beşlisiyle mücadele eden ekip suskun geçirdiği sezonu sürpriz bir şampiyonluk ile tamamlamak istiyor.

Vitality: ESL Pro League 16 Şampiyonu Vitality, eski günlerini arıyor. Brezilya Major 2022’de istediğini bulamayan ekip apEX, dupreeh, magisk, zywOo ve Spinx ile mücadele ediyor.

Vitality
Vitality

G2: Turnuvaya Blast Premier Toplam Puanı’yla katılan bir diğer ekip G2’nun NiKo, hunter-, jks, HooXi ve monesy beşlisiyle neler yapacağı merak konusu.

OG: Blast Premier Toplam Puanı avantajının son üyesi OG turnuvanın en iddiasız takımı olarak görülüyor. Ekip nexa, neofrag, flameZ, degster ve f1ku ile bu sezon pek çok turnuvada mücadele etse de başarı elde edemedi.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir