Counter-Strike 2 Resmen Duyuruldu! Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Counter-Strike 2 Resmen Duyuruldu!

Valve, son derece popüler oyunlarının devamı niteliğindeki Counter-Strike 2 2023 Yazında piyasaya sürüleceğini resmen duyurdu. Duyuruya, oyuncuların bekleyebileceği bazı heyecan verici değişiklikleri ve iyileştirmeleri gösteren yeni bir fragman eşlik etti. Fragman bu makalenin üst kısmına yerleştirilmiştir, ancak CS2 ile neler geldiğini aşağıda görelim.

Source 2 Motoru ile Gelen Değişiklikler

20 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan haritalar, Counter-Strike deneyiminde çok önemli bir rol oynamıştır. Valve bu haritaların öneminin farkında ve Counter-Strike 2 hem yeni hem de tanıdık bir deneyim sağlamak için üç katmanlı bir yaklaşım benimsiyor.

Mihenk taşı haritalar olarak adlandırılan ilk yaklaşım, sağlam temelleri olan ve büyük ölçüde değişmeden kalan klasik haritalardan oluşuyor. Bu haritalar, oyuncuların CS:GO ve Counter-Strike 2 arasındaki oynanış farklılıklarını ölçmeleri için bir kıstas görevi görüyor. Işıklandırma ve karakter okumada yapılacak iyileştirmelerle mihenk taşı haritalar zengin mirasını koruyacak.

İkinci yaklaşım yükseltmelere odaklanıyor. Bu haritalarda yeni Source 2 ışıklandırma ve gerçekçi malzemeler, ışıklandırma ve yansımalar yaratan fiziksel tabanlı bir işleme sistemi yer alacak. Bu gelişmiş görsel doğruluk, oyun deneyimini yükseltecek ve oyuncuları daha inandırıcı ortamlara sokacak.

Valve, Source 2 araçlarının ve işleme özelliklerinin tüm gücünü kullanarak en eski haritaları baştan aşağı elden geçiriyor. Tamamen yenilenen bu haritalar, oyuncuların sevdiği özü korurken seriye yeni bir soluk getirecek. Dahası, Valve bu araçları topluluk harita yapımcılarının kullanımına sunarak kolaylıkla inşa etmelerine, denemelerine ve yinelemelerine olanak tanıyacak.

Counter-Strike 2, en tanıdık haritaları bile yepyeni hissettirecek gelişmiş aydınlatma, oyuncu okuması ve malzemelerle çarpıcı bir görsel yükseltme sunmayı vaat ediyor. Oyun dünyası Yaz 2023 sürümünü merakla beklerken, hayranlar bu sevilen serinin bir sonraki bölümünde heyecan verici ve yenilenmiş bir deneyime hazırlanabilir. Şimdi, bu mücevher yayınlanmadan önce atış becerilerimizi geliştirmek için CS:GO’ya geri dönelim!

Counter-Strike 2 Testlerine Nasıl Katılabilirim?

Counter-Strike 2 Sınırlı Testi için oyuncular, Counter-Strike 2 geliştirme ekibi tarafından önemli görülen bir dizi faktöre göre seçilir; bunlar arasında Valve resmi sunucularında son zamanlarda oynama süresi, güven faktörü ve Steam hesabının durumu yer alır (ancak bunlarla sınırlı değildir).

Duman Bombalarının Yenilenmesi

5mid Özel: Papara SuperMassive Oyuncusu “Burzzy” Röportajı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir