Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike 2 Test Aşamasına Nasıl Katılabilirim?

Counter-Strike 2 Test aşamasına katılmak isteyenler için heyecan verici bir haber var. Oyunun geliştiricisi Valve, sık sorulan soruların cevaplarını yayınladı. Bu cevaplar, oyuncuların test sürecine daha iyi hazırlanmalarına ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testine nasıl erişim kazanabilirim?

Oyuncular, Counter-Strike 2 geliştirme ekibi tarafından önemli görülen bir dizi faktöre göre seçilir; Valve resmi sunucularında son oyun süresi, güven faktörü ve Steam hesabı durumu dahil (ancak bunlarla sınırlı değildir).

Counter-Strike 2 Sınırlı Testi için seçildiğimi nasıl öğrenebilirim?

Counter-Strike 2 Sınırlı Testine katılmak için seçilirseniz CS:GO’nun ana menüsünde bir bildirim alacaksınız. Eğer bir davetiye alırsanız “KAYIT OL” seçeneğini seçin ve indirmeye başlayın. İndirme tamamlandığında CS:GO’yu başlatın ve Counter-Strike 2 Sınırlı Testini oynamak için “Sınırlı Test” seçeneğini seçin.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testine ne sıklıkla oyuncu eklenir?

Sınırlı Test’e zaman içinde daha fazla oyuncu eklenecektir. Bir davet alıp almadığınızı görmek için CS:GO ana menünüzü kontrol etmeye devam edin.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testi ne kadar sürecek?

Counter-Strike 2’nin 2023 Yazında çıkması bekleniyor.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testinde hangi özellikler var?

Başlangıçta Counter-Strike 2 Sınırlı Testi, Dust2 üzerinde Ölüm Maçı ve Sıralamasız Rekabetçi eşleştirme sunacak. Gelecekteki sınırlı test sürümleri diğer oyun modlarını, haritaları ve özellikleri sunacak.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testindeyim! Hataları nasıl rapor edebilirim?

Counter-Strike 2 Sınırlı Test sırasında hatalarla karşılaşırsanız lütfen cs2team [at] valvesoftware [dot] com adresine bir e-posta gönderin ve e-postanızın başlığını “CS2LT Raporu” koyun. Counter-Strike 2 ekibinin araştırabilmesi için lütfen e-postanızın gövdesine hatanın ayrıntılı bir açıklamasını, yeniden üretim adımlarını ve herhangi bir ekran görüntüsünü veya diğer yararlı bilgileri ekleyin.

CS:GO envanter eşyalarımı Counter-Strike 2’de kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsin. Tüm silah kaplamalarınız, çıkartmalarınız ve diğer CS:GO envanter öğeleriniz Counter-Strike 2’de kullanılabilecektir. Lütfen karşılaştığınız envanter öğesi ve silah kaplaması hatalarını daha önce belirtilen hata raporlama sürecini kullanarak bildirin.

Counter-Strike 2 Sınırlı Test sırasında envanter öğelerimi değiştirebilir miyim?

Hayır. Counter-Strike 2 Sınırlı Testi sırasında oyuncular Counter-Strike 2 içindeki envanter öğelerini değiştiremezler. Buna çıkartma uygulamak, çıkartmaları kazımak, Takas Sözleşmelerini kullanmak ve oyuncuların oyun içi eşyalarını değiştirebilecekleri diğer yollar dahildir. Eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, bunu CS:GO’da yapmanız gerekecektir.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testi devam ederken CS:GO oynamaya devam edebilir miyim?

Evet. Lütfen unutmayın, sadece sizinle aynı Counter-Strike sürümünü oynayan diğer oyuncularla ve onlara karşı oynayacaksınız. Counter-Strike 2 oyuncuları diğer Counter-Strike 2 oyuncularıyla ve diğer Counter-Strike 2 oyuncularına karşı oynarken, CS:GO oyuncuları diğer CS:GO oyuncularıyla ve diğer CS:GO oyuncularına karşı oynayacaklar.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testinde XP kazanabilir miyim?

Evet, kazanabilirsiniz. Counter-Strike 2 Sınırlı Testindeki XP sayılır ve CS:GO’ya taşınır.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testini yayınlayabilir ya da videoya çekebilir miyim?

Evet.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testinde atölye haritalarında koşabilir veya oynayabilir miyim?

Başlangıçta hayır. Atölye haritalarının kullanılabilirliği hakkında bilgi almak için CS:GO blogunu takip etmeye devam edin.

Counter-Strike 2 Sınırlı Test sırasında topluluk sunucularında koşabilir veya oynayabilir miyim?

Başlangıçta hayır. Topluluk sunucularının kullanılabilirliği hakkında bilgi almak için CS:GO blogunu takip etmeye devam edin.

CS:GO’da yasaklandım. Counter-Strike 2 oynamak için aynı Steam hesabını kullanabilir miyim?

Hayır. CS:GO’da VAC veya oyun yasağı olan hesaplar VAC güvenlikli sunucularda Counter-Strike 2 oynayamaz.

Rekabetçi bekleme süreleri Counter-Strike 2 ve CS:GO arasında paylaşılıyor mu?

Evet. CS:GO’da rekabetçi bir bekleme süreniz varsa Counter-Strike 2’de eşleşme yapamazsınız ve bunun tersi de geçerlidir.

Counter-Strike 2 Sınırlı Testine Linux veya macOS üzerinde katılabilir miyim?

Hayır. Counter-Strike 2 Sınırlı Testi yalnızca Windows’ta kullanılabilir.

Counter-Strike 2 haberimiz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Counter-Strike 2 gelişmelerini resmi adresinden takip edebilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir