Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Eternal Fire CS:GO Takımında Sürpriz Ayrılık

Ülkemizi uluslararası alanda temsil eden Eternal Fire takımında bugün sürpriz bir ayrılık yaşandı. Eternal Fire kurulduğu günden bu yana takımda bulunan “imoRR” ile yollar ayrıldı. Eternal Fire Twitter hesabından yapılan paylaşımda ” Takımımızın değerli üyesi Ömer ‘ imoRR ‘ Karataş, bugün itibariyle aktif kadromuzun bir parçası olmayacaktır. Eternal Fire’ın kuruluşundan beri gösterdiği azim, kararlılık ve sıkı çalışmayla bize kattığı her şey ve yaşattığı tüm güzel anlar için kendisine teşekkür ederiz ” dendi.

imoRR Kimdir ?

Ömer “ imoRR ” Karataş, 20 Aralık 1999 yılında doğmuştur. Küçük yaşlarında internet kafelerde CS oynayarak büyüyen imoRR, 2017 yılında Royal Bandits takımı ile profesyonel arenaya giriş yapmıştır. Royal Bandits’in ardından sırasıyla Demise, Demolition Crew ve Sangal’da oynayan imoRR’un son durağı Ağustos 2021’den bu yana Eternal Fire olmuştur.

imoRR’un Eternal Fire Süreci

Ağustos 2021’den bu yana uluslararası arenada mücadele eden ve katıldığı turnuvalarda zirveyi hedefleyen Eternal Fire’ın AWP oyuncusu imoRR namıdiğer belalı 6 Mayıs itibari ile yedeğe çekilmiş durumda. Eternal Fire ile PGL Major Antwerp 2022 Grup Aşamasında mücadele etme ve CCT Central Europe Malta Finals 1’de şampiyonluk gibi harika başarılar yaşayan imoRR kariyerine Eternal Fire bünyesinde yayıncı ve içerik üreticisi olarak devam edecek. imoRR ve Eternal Fire’ın CS:GO arenasındaki tüm başarılarına buradan ulaşabilirsiniz. Yedeğe çekilen imoRR’a yayıncılık kariyerinde, Eternal Fire takımına ise gelecek turnuvalarda başarılar dileriz.

FUT Esports EMEA’da Dolu Dizgin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir