Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

İçinde Scream’in de bulunduğu takım TSM ile anlaşabilir

dexerto.com’un yaptığı habere göre kadrosunda Scream ve Ex6TenZ’in de bulunduğu takım TSM ile organizasyon kurmak için görüşüyor.

Kuzey Amerika organizasyonu Team SoloMid, Avrupalı oyunculardan oluşan CS:GO takımını bünyesine katmak istiyor. Daha önce yaptığımız haberde Draken’in twitterda paylaştığı postta Scream, Ex6TenZ, HS ve hampus ile beraber kurduğu takıma organizasyon aradığını duyurmuştu. Fakat Draken’in, dennis’in yerine geçici oyuncu olarak NiP’ye transfer olmasından dolayı takım 4 oyuncu kalmıştı. Kadrosunda eksiği olan takım 5. oyuncu olarak AWPer rolü için BIG Clan’dan in-aktif durumunda bulunan İngiliz oyuncu Owen “smooya” Butterfield ile görüşüyor. Anlaşma durumda TSM’in bonservis ödemesi gerekeceği tek oyuncu smooya olacak. Şu an takımın anlaşma durumunun ne olduğu bilinmese oyuncuların TSM bünyesine katılıp katılamayacağını ilerleyen günlerde açıklığa kavuşacak.

CS:GO arenasından 2 yıldan uzun süredir uzak olan Team SoloMid ise daha önce üst üstte 2 defa olmakla beraber 3 majör şampiyonu olan Astralis’in kemik oyuncularını bünyesinde barındırıyordu. Danimarkalı oyuncular takımdan ayrıldıktan sonra Amerikalı ve Kanadalı oyunculardan oluşan kadro kuran TSM, oyuncuların Misfits takımına gitmesiyle CS:GO şubesini kapatma kararı almıştı. Team SoloMid Danimarkalı oyunculardan oluşan kadrosuyla 3 majör turnuvada “Legend” statüsüne erişmişti.

Olası oluşabilecek TSM kadrosu ise şu şekilde;

  • Adil “ScreaM” Benrlitom
  • Kévin “Ex6TenZ” Droolans
  • Kevin “HS” Tarn
  • Hampus “hampus” Poser
  • Owen “smooya” Butterfield
  • Christian “chrille” Lindberg (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir