Counter-Strike: Global Offensive

Ünlü CS:GO oyuncusu Karrigan’ın yaşadığı talihsiz an gündem oldu

DEXERTO.COM

Mousesports’un CS:GO takımında ‘oyun içi lider’ pozisyonunda oynayan Finn ‘Karrigan’ Andersen, Valiance ile karşılaştıkları maçta, rakip takımın oyuncusunu kolay bir pozisyonda vuramayarak ‘alay konusu’ oldu.

CS:GO’da her ne kadar profesyonel olursanız olun, sizin de kaçırdığınız ‘kolay vuruş’lar olabiliyor. Rakibi vurmanın gayet kolay olduğu o anda, ufak bir hata ile yüz kızartıcı bir olaya dönebiliyor. Bugüne dek profesyonel arenada bununla ilgili birçok duruma tanık olduk. İsterdik ki bir yenisi eklenmesin, ama eklendi. Ünlü CS:GO oyuncusu Karrigan’ın, Vailance karşılaşmasında kaçırdığı ‘kolay vuruş’ internette gündem oldu.

Karrigan’ın yaşadığı bu durum, hem hayranlarının hem de o ana ‘canlı’ bir şekilde tanık olan herkesi bir nebze de olsa yüzünün kızarmasına sebep oldu. Muhtemelen kimse, Dreamhack Open Tours gibi büyük bir turnuvada oyuncunun başına böyle bir durum gelsin istemezdi.

Mousesports’un terör tarafında 7-3 geride oldukları elde, Karrigan, üçe tek kalmıştı. Soğukkanlılıkla hareket eden oyuncu, ‘A side’ içerisine girerek  ‘ottoNd’ı bulan oyuncu, rakibini kolay bir şekilde avlayabileceğini düşünürken ilk atışını ıskaladı ve birden panikledi. Gerisi ise hepinizin malumu, ‘ottoNd’ı ani bir refleks ile dönerek avcı konumundaki Karrigan’ı avladı.

İşte o an’ın videosu ve Karrigan’ın yaptığı açıklama:

Karrigan açıklamasında şunları söyledi: “Bu olay maçtaki bireysel performansımı özetliyor, yeterince iyi değildim.”

CS:GO ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.