Fortnite

Dr Disrespect, “Karlar Ülkesi”nin şarkısını Fortnite’a uyarladı

Dr Disrespect, Fortnite ile kendi tarzında uğraşmaya devam ediyor. Oyuncu bu sefer de “Karlar Ülkesi” (Frozen) filminin şarkısını oyun için uyarladı.

Ünlü yayıncı bir süredir oyunlar ve geliştiricileri konusunda radikal bir eleştirel tavır takınıyor. Doktor her ne kadar sahip olduğu ün sayesinde ana akım medyaya ulaşabilse de hiçbir zaman Ninja gibi tarzını yumuşatmadı. Küfrü, sert çıkışları ve radikal eleştirilerini hiçbir zaman törpülemedi.

Oyuncu bir süredir Fornite ve Apex Legends’ı durmaksızın eleştiriyor. En son Apex Legends’ın H1Z1 gibi bir oyun olacağını sezdiğini ifade eden Doktor, Epic Games’i de oyuna getirdiği güncellemelerin saçmalığı konusunda oldukça ağır bir şekilde eleştiriyor.

Ünlü yayıncı en son Tfue’nun World Cup elemelerindeki performansını izlerken Twitter’dan şu gönderiyi paylaşmıştı: ““Tfue’nun bu elemelerdeki killerini izlemeye çalışıyorum, ancak Kuzey Carolina’dan gelen bu geliştiricilerin bir avuç mavi topu izlemenin daha eğlenceli olduğunu düşünüyor.”

Yayıncının Fortnite karşısında sergilediği “trash-talk”un son örneği de şu haberdi: “Dr Disrespect, Fortnite’ın çocukları “yumuşak” yaptığını düşünüyor.”

Doktor, Epic Games’i eleştirmeye, oyunu tiye almaya ve kendi tarzında mizah üretmeye ise hâlâ devam ediyor. İşte dünkü yayında yaşananları aşağıda klipten izleyebilirsiniz.

Twitch’in popüler simalarından biri olan yayıncı, ülkemizde “Karlar Ülkesi” şeklinde vizyona giren “Frozen” filminden esinlenerek, Fortnite’a serenat yaptı. Lakin bu serenat filmin müziği gibi hiç çocuk dostu değildi.

Fortnite hakkındaki gelişmeleri güncel olarak takip etmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir