Fortnite

Tfue: Fortnite Battle Royale’in yeni bir haritaya ihtiyacı var

FaZe Clan‘ın Fornite Battle Royale oyuncusu Tfue, oyunun yeni bir haritaya ihtiyacı olduğunu söyledi.

Her sezon geçişinde harita üzerinde değişikliklere giden Epic Games, en son geçtiğimiz aylar Greasy Grove ve Risky Reels gibi popüler mekanları haritadan çıkarmıştı. Bu tercih ise oyun severler tarafından pek hoş karşılanmamıştı. Buglar, optimizasyon sorunları, gelen güncellemeler ile oyundaki açığın artması derken şimdi de harita ile ilgili memnuniyetsizlikler dile getirilmeye başlandı, oyuncular tarafından.

Fortnite üzerinde oldukça popüler bir etkiye sahip olan FaZe Clan’ın ünlü oyuncusu Turner “Tfue” Tenney, haritaya yönelik memnuniyetsizliği dile getiren son kişilerden biri. Oyuncu, Twitch üzerinden yaptığı yayın sırasında, Epic Games ve harita hakkında şu yarımı yaptı:

“Yeni bir harita yapmaya ihtiyaçları var. Bu harita bir saçmalık. Sayısız BR (Battle Royale) haritası oynadım ve muhtemelen bu harita nesnelerin nasıl yerleştirildiğine bakıldığında en kötülerden biri – hiç mantıklı gelmiyor.”

Fornite’ın önümüzdeki aylarda haritada büyük bir değişikliğe gidileceği zaten halihazırda konuşuluyordu. Bakalım Epic Games ileri ki zamanlarda ünlü yayıncıları Tfue, Ninja ve Dr Disrespect’i memnun edebilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Fornite ile ilgili gelişmeleri güncel olarak takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir