League of Legends League of Legends Haberleri

100 Thieves, önümüzdeki sezon kadrosunda değişiklikler yapacak

LCS’te başarısız bir sezonu geride bırakan 100 Thieves, takım sahibi ve koçun açıklamalarına göre gelecek sene kadrosunda bazı değişiklikler yapacak.

Lige göre rollerinin en iyi oyuncularından bir kaçını kadrosunda bulunduran 100 Thieves, normal sezonu sonuncu bitirmişti. Ssumday, Anda, Huhi, Bang, Aphromoo beşlisiyle Vadi’ye inen takım kağıt üstünde şampiyonluk adına Team Liquid’in büyük rakiplerinden biriydi. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Takımın Youtube üstünden yayınladığı videoda takım sahibi Nadeshot ve koç Pr0lly organizasyonun geleceği hakkında konuştu. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere takımın playofflara katılamaması kesinleşince koç Pr0lly büyük sorumluluğun onda olduğunu belirtmişti. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Pr0lly, videoda takıma verilen süreye değindi. Anlaşılan koça göre oyuncuların birbirini tanıyıp kaynaşması için yeterince süre vardı ancak ekip bunu başaramadı. Bu nedenle organizasyon Yaz Mevsimi için bazı değişiklikler yapacak gibi gözüküyor.

Videoda altı çizilen bir diğer nokta ise takımın mental koçu. Sezon başında tecrübeli oyunculardan kurulan bu kadronun mental koça ihtiyacı olmadığını düşünen yönetim bu pozisyonu boş bıraktı. Pr0lly’nin sözlerine göre en büyük hatalardan biri de bu karar. Koç, takımın kötü gittiği dönemlerde oyuncuların toparlanamamasının kendi hatası olduğunu da belirtti.

Hem takım sahibi Nadeshot hem de koç Pr0lly videoda 100 Thieves hakkında birçok soruyu yanıtladı. Ana başlıklar yazdıklarımız olsa da merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını videoda bulabilirsiniz. Bakalım 100 Thieves hem kadro değişiklikleri hem de mental değişimle önümüzdeki mevsim bir şeyler başarabilecek mi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir