DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters Çeyrek Finallerine Yükseldi! League of Legends

DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters Çeyrek Finallerine Yükseldi!

ŞL Kış Mevsimi 2023’ü şampiyon olarak tamamlayan temsilcimiz DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters çeyrek finallerine yükselmeyi başardı.

Temsilcimiz serüvenine A grubunda başladı. Wildcats tekmaçlık seriler halinde oynan gruplarda oynadığı 6 karşılaşmanın 5’ini kazandı. Bu sonuçların ardından grubunu ilk sırada tamamayan temsilcimiz çeyrek finalin yolunu tuttu.

DenizBank İstanbul Wildcats Grubun Son Gününde Şov Yaptı

İlk günü 2 galibiyet 1 mağlubiyet ile tamamlayan Wildcats, ikinci günde dominasyonu sağladı. Günün ilk karşılaşmasına tek kaybettiği ekip Geekay Esports karşısında çıkan temsilcimiz 30 dakika sonunda rahat bir galibiyetle 3. güne başladı.

Günün ikinci karşılaşmasında Z10 ile karşı karşıya gelen Wildcats bu maçtan da galibiyet çıkartmayı bildi.

Grup birinciliği için son maç Team Heretics ile gerçekleşti. 44 dakika süren ve toplamda 58 skorun çıktığı müthiş mücadeleyi nişancısı BAO’nun harikat performansıyla kazanmayı başaran temsilcimiz çeyrek finallere grup birincisi olarak çıkmayı başardı.

Şimdi Sıra FUT Esports’da

EMEA Masters’da mücadele eden bir diğer temsilcimiz FUT Esports, çeyrek final için bugün sihirdar vadisine çıkacak. İlk günü IWC gibi 2 galibiyet 1 mağlubiyet ile kapatan FUT Esports da amaç grup birincisi olarak çeyrek finallere katılmak. FUT Esports bugün programı

19.00 – Movistar Riders

21.00 – Macko Esports

22.00 – Aegis

DenizBank İstanbul Wildcats ve FUT Esports’a 5mid.com ekibi olarak EMEA Masters boyunca başarılar dileriz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir