Temsilcilerimiz EMEA Masters İlk Günlerini Tamamladı! League of Legends mix

Temsilcilerimiz EMEA Masters İlk Günlerini Tamamladı!

EMEA Masters için bizi temsil eden iki temsilcimiz DenizBank İstanbul Wildcats ve FUT Esports ilk günlerini tamamladı. İki takımda ilk günü güzel geçirdi ve 2’şer galibiyet ve 1’er mağlubiyet ile günü tamamladı. Gelin bu iki takımın ilk günlerini inceleyelim.

DenizBank İstanbul Wildcats

EMEA Masters A grubunda mücadele eden temsilcimizin grubunda Geekay Esports, Zero Tenacity ve Los Heretics takımları bulunmakta.

IW – GK

Temsilcimiz ilk maçına Geekay Esports karşısında çıktı. Arap temsilcisinin Xayah tercihi seride GK‘ye ön plana çıkarttı. 31 dakika süren karşılaşmada İstanbul Wildcats ilk mağlubiyetini aldı ve EMEA Masters‘a mağlubiyet ile başladı.

IW – Z10

Temsilcimiz ikinci maçında Polonya temsilcisi Zero Tenacity karşısında mücadele verdi. Baştan son temsilcimizin üstünlüğü ile geçen maçta temsilcimizde Elramir‘in Viego tercihi ön plana çıktı. IW ilk galibiyetini 30 dakikada aldı.

IW – HRTS

Temsilcimiz son maçına İspanyol temsilcisi Heretics karşısında çıktı. 31 dakika süren mücadelede temsilcimiz ikinci galibiyetini aldı. Temsilcimizde BAO, Aphelios performansı ile maçta fark yarattı.

FUT Esports

EMEA Masters B grubunda mücadele eden temsilcimizin grubunda Movistar Riders, Macko Esports ve Aegis takımları bulunmakta.

FUT – MRS

Temsilcimiz ilk maçında İspanya Superliga şampiyonu Movistar Riders‘la mücadele etti. Temsilcimiz baştan sona üstün devam ettirdiği maçı 30 dakikada koparttı. Temsilcimizde StarScreen‘den gelen Rumble tercihi fark yarattı.

FUT – MCK

Temsilcimiz ikinci maçında İtalya şampiyonu Macko Esports karşısında güzel bir mücadele verdi. Oyun sonuna kadar üstün olduğumuz maçın son kısmında Baron güçlendirmesine rağmen savaş istememiz bize pahalıya patladı ve temsilcimiz ikinci maçında kaybeden taraf oldu. İtalyan ekibinde Six10 Ahri tercihi ile takımına maçı kazandıran performansı sergiledi.

FUT – AEG

Temsilcimiz günün son maçında Fransız ekibi Aegis ile karşılaştı. 0-2 ile gelen Aegis‘in mağlubiyet serisi temsilcimiz karşısında da devam etti ve temsilcimiz 28. dakika sonunda maçı kazanmayı başaran taraf oldu.

Beklenen Şehir Kurma Oyunu Cardboard Town Çıktı!

Eternal Fire, BLAST Paris Major 2023 İçin Yeniden Sahnede!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir