League of Legends mix

DenizBank İstanbul Wildcats’in EMEA Masters Yolcuğu Başlıyor!

KMF 2023 Şampiyonu DenizBank İstanbul Wildcats EMEA Masters yolculuğuna bugün saat 19.00’da Geekay Esports karşısında başlıyor. 4 gruptan oluşan EMEA Masters‘ta temsilcimiz A grubunda mücadele edecek.

EMEA Masters Grupları

EMEA Masters Formatı

DenizBank İstanbul Wildcats serüvenine A grubunda başlayacak. Karşılaşmaların tek maçlık seriler halinde oynanacağı gruplarda temsilcimiz her rakibiyle 2’şer maça çıkacak. Grubun ilk iki sırasındaki takımlar yollarına çeyrek final aşamasından devam edecek.

A Grubu

A grubunda temsilcimizin rakiplerini inceleyelim.

Los Heretics, İspanya Superliga 2.’si olarak EMEA Masters‘a katılma hakkını elde etti. Superliga‘da lig sezonunu 13 galibiyet ile ikinci sırada tamamlayan Heretics, finalde bir diğer temsilcimiz FUT Esports‘un rakibi Movistar Riders‘a 3-0 yenilmişti. Los Heretics 2022 yaz mevsiminde EU Masters Şampiyonu olmuştu.

Zero Tenacity, Polonya merkezli ve Ultraliga‘da mücadele veriyor. Ligi 16 galibiyet ile domine eden Zero Tenacity finalde Orbit Anonymo karşısında 3-1 kazanarak EMEA Masters‘a şampiyon geldi. Zero Tenacity koçu Eunko ise bize uzak değil. Daha önce Nasr Esports‘ta görev alan Koreli şimdi ise bir Türk takımına rakip oluyor.

Geekay Esports, Arabistan merkezli ve Arabian League‘de mücadele veriyor. Ligi 12 galibiyet ile lider tamamlayan Geekay Esports finalde RAAD karşısında 3-0 kazanarak EMEA Masters‘a şampiyon olarak geldi. Geekay Esports‘ta tanıdık yüzler var. Viking ve Giyuu daha öncesinde Şampiyonluk Ligi‘nde mücadele etmişlerdi. Ayrıca takımın koçu Taikki yine yolu Türkiye’den geçenlerden.

Temsilcimizin Maç Fikstürü

Temsilcimiz bugün saat 19.00’da Geekay Esports ile karşılaşacak. Devamında saat 20.00’de Zero Tenacity ve 23.00’de Los Heretics ile karşılaşıp günü tamamlayacak. 2 gün sonra yani 13 Nisan Perşembe ise önce saat 18.00’de Geekay Esports ile karşılaşacak. Devamında ise saat 20.00’de Zero Tenacity ve 22.00’de Los Heretics ile karşılaşıp grup aşamasını tamamlayacak. Temsilcimize EMEA Masters serüveninde başarılar diliyoruz.

KMF 2023 Şampiyonu DenizBank İstanbul Wildcats!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir