League of Legends mix

EMEA Masters Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Yenilenen formatı ile birlikte ilk mevsimini geçiren EMEA Masters ‘ta çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. Temsilcimiz DenizBank İstanbul Wildcats erken finalde LDLC OL ile eşleşti. Eşleşmelere ve takımların son durumuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

Grup Sıralamaları

A Grubunda DenizBank İstanbul Wildcats rüzgarları esti. Gruba mağlubiyet ile başlayan temsilcimiz devamında oynadığı 5 maçıda kazanarak grubu lider tamamladı. Temsilcimizin ardından ikinci sırada Los Heretics 2. sırayı aldı. 4-2 ile grubu bitiren Heretics iki yenilgisini temsilcimizden aldı. Gruba IWC‘yi mağlup ederek başlayan Geekay Esports devamını getiremedi. Grubun ilk gününü 2-1 ile lider tamamlayan Geekay 2. günde 3 mağlubiyet alarak playoff biletini alamadı. Zero Tenacity ise grubun sonuncusu oldu. Tek galibiyetini Geekay Esports karşısında alan Polonya temsilcisi gruplarda sonuncu olarak EMEA Masters‘a veda etti.

B grubunda bir diğer temsilcimiz FUT Esports‘un mücadelesini izledik.İlk günü güzel geçiren temsilcimiz ikinci gününde 3 maçından da mağlubiyet ile ayrılınca gruplarda ilk kez katıldığı EMEA Masters‘a veda etti. Grubu İtalyan temsilcisi Macko Esports lider tamamlarken ikinci sırada İspanyol ekibi Movistars Riders yer aldı. İlk gün mücadelemizde yendiğimiz Movistar Riders ekibine ikinci gün kaybetmememiz gruplardan çıkamamamıza neden oldu. Son olarak alınan Aegis mağlubiyeti bizi maalesef grup sonunculuğuna itmiş oldu.

C grubunda mücadele eden takımlar arasındaki klasman farkı grup mücadeleleri soucunda ortaya çıkmış oldu. Alman temsilcisi Unicorns of Love ve Fransız temsilcisi LDLC OL gruplarını beşer galibiyet ile tamamladı. Tek mağlubiyetlerini kendilerine karşı oynadıkları maçlarda alan iki ekip liderlik için tiebreaker maçında tekrar karşı karşıya geldi. Unicorns of Love mücadeleden galibiyetle ayrılarak liderliği almış oldu. Polonya ekibi Orbit Anonymo ise grup sonuncusu eSuba‘yı iki maçtada mağlup ederek grubu 3. sırada tamamladı. Temsilcimiz Papara SuperMassive‘i mağlup ederek gruplara katılan Çek Cumhuriyeti takımı grubu galibiyetsiz tamamladı.

D grubunda 2.’lik mücadelesi son maçlara kadar devam etti. Büyük bir çekişmeye sahne olan grupta Fransız temsilcisi Team GO grubu tek mağlubiyet ile lider tamamladı. İkinci sıra için son maça kadar 3 takımında mücadelesinin devam ettiği grupta Alman Temsilcisi SK Gaming Prime son playoff biletini almış oldu. Norveç temsilcisi Riddle Esports ve Yunanistan temsilcisi Anorthois Famagusta ise grubu 2’şer galibiyetle tamamladı.

Playoff Eşleşmeleri

Emea Masters | Play-off Eşleşmeleri
Emea Masters | Play-off Eşleşmeleri

Temsilcimiz DenizBank İstanbul Wildcats’e mücadelesinde 5Mid ekibi olarak başarılar diliyoruz.

DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters Çeyrek Finallerine Yükseldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir