League of Legends League of Legends Haberleri

Naru, Team AURORA’ya transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nin tecrübeli orta koridorlarından Koray “Naru” Bıçak, önümüzdeki yıl Team AURORA forması giyecek.

Geçtiğimiz sezon takımı SUP ile Türkiye Büyük Finali’nde boy gösteren ancak şampiyonluğa ulaşamayan Naru’nun yeni durağı Team AURORA oldu. Kasım ayının başlarında Twitter üzerinden tekliflere açık olduğunu duyuran oyuncunun adı birçok kulüple alındı ancak son hamle AUR cephesinden geldi ve taraflar arasında bir yıllık sözleşme imzalandı.

Geçtiğimiz hafta SUP’un kemik kadrodaki üç oyuncuyla yeniden anlaşmaya varıldığını açıklaması sonrası Naru’nun başka bir takıma gideceği bir nevi kesinleşmişti. Dün akşam saatlerinde başarılı oyuncunun Twitter’da bir takımla anlaştığını belli etmesi, ardından da AURORA’nın sahibi Doğan Dirim’in Instagram hesabı üzerinden takıma ilk takviyeyi yaptıklarını duyurması sonrası birçok kişi yıldız orta koridorun yeni durağının AUR olduğunu tahmin etmişti. Biz de kaynaklarımızdan aldığımız teyit ile tarafların anlaşmaya vardığını öğrendik. Buna göre Naru, kendisini 2018 yılının Kasım ayına kadar Team AURORA’ya bağlayan sözleşmeye imzayı attı ve gelecek sezon için yeni takımını belirlemiş oldu.

Daha önce Dark Passage ve BAUSuperMassive formaları giyen Naru, bundan böyle Team AURORA’nın başarısı için mücadele edecek. Geçtiğimiz mevsim oyuncunun istatistiki açıdan çok parlak olmadığını ama BAUSuperMassive’in en iyi performans gösteren oyuncularından birisi olduğunu da söylemek gerekiyor. Şampiyonluk Ligi’ndeki üçüncü takımına transfer olan yıldız orta koridorun yeni takım heyecanı ile eski günlere dönmesini bekleyebiliriz.

espor yazarı, avukat

2 Comments

  • Deniz Can 30 Kasım 2017

    Hocam haber yazım hatalarıyla dolu gözden geçirmelisiniz

    • Cem Özdemir 1 Aralık 2017

      Merhaba, herhangi bir yazım hatası yok haberde, güncelleme yapmadık, tekrardan bakıp örnek verebilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir