Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 Kadroları Belli Oldu League of Legends mix

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 3. Hafta 1. Gün Tamamlandı

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde 3. haftanın ilk günü dün itibariyle oynanan 4 karşılaşma ile tamamlandı. Haftanın ilk gününde kazananlar Beşiktaş Esports, DenizBank İstanbul Wildcats, Papara SuperMassive ve FUT Esports oldu.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde 3. hafta 1. gün oynanan maçların ardından tamamlandı. Günün ilk karşılaşmasında yeni 2 transferiyle Beşiktaş Esports, Galakticos engelini aştı. Günün ikinci karşılaşmasında Wildcats, 5 Ronin’i yenerken, SUP-DP ezeli rekabetinin kazananı SuperMassive oldu. Günün beklenen mücadelesinde ise NASR Esports ve FUT Esports karşı karşıya geldi. Bu mücadelen üstün ayrılan taraf FUT Esports oldu.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 3. hafta 1. gün maç özetleri ve sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 3. Hafta 1. Gün Sonuçları

  • Beşiktaş Esports | 1 – 0 | Galakticos
  • 5 Ronin | 0 – 1 | DenizBank İstanbul Wildcats
  • Dark Passage | 0 – 1 | Papara SuperMassive
  • NASR Esports | 0 – 1 | FUT Esports

Beşiktaş Esports – Galakticos

3. haftanın açılış maçında ilk kan 3. dakikada Beşiktaş’ın yeni destek oyuncusu Absolute’a gitti. Maçın erken safhasında iki takım da oldukça kontrollüydü. 24. dakikada skor 3-3’e geldi. 37. dakikada baron etrafında çıkan takım savaşında 2 skor alan Beşiktaş, baronu da hanesine yazdırdı. 42. dakikada çıkan takım savaşında daha iyi pozisyon alan Beşiktaş, 4 skor çıkartarak maçı kapatmayı başardı.

5 Ronin – DenizBank İstanbul Wildcats

Günün ikinci karşılaşmasında ilk kan 3. dakikada Wildcats’in oldu. Maçın erken safhası favori İstanbul Wildcats üstünlüğü ile geçildi. 23. dakikada görüş üstünlüğünden faydalanan IW, baronu hanesine yazdırdı. 28. dakikada çıkan takım savaşında 4 skor alan Wildcats altın farkını 10 bine çıkardı. Sonrasında yaptığı başarılı kuşatma ile rakibi kendi üssüne hapseden ekip maçtan galip ayrıldı.

Dark Passage – Papara SuperMassive

Lolespor tarihinin ezeli rekabetleri arasında yer alan mücadelede ilk kan henüz 40. saniyede SuperMassive’e gitti. Oyunun erken safhası iki takım adına da kontrollü geçti. 20. dakikada ejder çevresinde çıkan savaşta 2 skor alan SUP baskısını arttırdı. 26. dakikada katliam yapan SuperMassive baronu da hanesine yazdırdı. Baron ile birlikte büyük bir avantaj yakalayan ekip 29. dakikada yaptığı kuşatma ile derbiyi kazanan taraf oldu.

NASR Esports – FUT Esports

Günün son karşılaşmasında ilk kan FUT Esports’un oldu. Erken dakikalarda bulduğu skorlar ile ekip maçın hakimi konumuna geçti. 22.dakikada FUT aldığı 4 skor sonrası baronun da sahibi oldu. Sonrasında yaptığı başarılı kuşatma ile altın farkını açan ekip 4. ejderini aldı. 29. dakikada çıkan takım savaşında katliam yapan FUT haftaya galibiyet ile başladı.

 

Eternal Fire G2’ya Yenildi. Sıradaki Rakip Evil Geniuses!

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 2. Hafta Tamamlandı

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir