League of Legends League of Legends Haberleri

Shawi Katami, Papara SuperMassive Akademi’ye transfer oldu

Destek Fastlegged’i as takıma yükselten Papara SuperMassive, akademi kadrosu için Shawi Katami ile anlaştı.

Sezon başında Dumbledoge ile anlaşan Papara SuperMassive, işler yolunda gitmeyince oyuncuyla yolların ayrıldığını duyurdu. Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Fastlegged’in as kadroya yükselmesinin ardından akademi kadrosuna yeni bir destek transferi gerektirdi. Bu transfer geçtiğimiz gün yapıldı ancak resmi açıklama bugün geldi. Tecrübesiz oyuncu Shawi Katami, Papara SuperMassive Akademi ile anlaşma sağladı.

Shawi Katami transferi bugün açıklandı ancak Riot Games kontrat veri tabanına dün girildi. Hatta genç isim Papara SuperMassive Akademi ile ilk maçına bile çıktı. Tecrübesiz destek hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. Kendisi üniversite öğrencisi ve Avrupa Batı sunucusunda Şampiyonluk (Challenger) aşamasında yer alıyor. Sezon öncesi dönemde takım aradığını belirten bir duyuru yapmadı.

Shawi Katami, Papara SuperMassive formasıyla çıktığı ilk maçta Braum oynadı. Machine ile fena olmayan bir uyum yakalayan isim, Ruvelius ve Korpse’a karşı gayet iyi bir performans sergiledi. Hatta SUP Akademi alt koridoru ikiye ikiden ilk kanı çıkardı. Maç genelinde daha tecrübeli olan 5 Ronin tarafı doğru kararları aldı ve maçı kazandı. Shawi Katami’nin Papara SuperMassive formasıyla çıktığı ilk maç galibiyet olamadı. Buna rağmen genç desteğin gelecek vadettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Papara SuperMassive Akademi şu an 3 galibiyet 4 mağlubiyetle 5. sırada yer alıyor. Alt koridorda yapılan bu değişikliğin Vadi’ye nasıl yansıyacağını ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir