League of Legends League of Legends Haberleri

Trick, Bbq Olivers’a transfer oldu

EU LCS’te uzun süredir ligin zirvesinde yer alan Trick, G2’den ayrılarak LCK’ye geri döndü. Dedikodular doğru çıktı ve oyuncu, Bbq Olivers’a transfer oldu. 

Kariyerine CJ Entus’ta 2015 yılında başlayan Trick, burada Ambition’ın arkasında yedek ormancı olarak yer almış, fakat fazla forma şansı bulamamıştı. 2015’in tamamında sadece bir maç oynayan Trick, sezon sonunda G2 Esports’a transfer oldu. LCK’deki potansiyelini EU LCS’te Vadi’ye yansıtan oyuncu, burada dört defa mevsim şampiyonluğu yaşadı. Avrupa’yı silip süpüren G2 kadrosunun önemli bir parçası olan Trick, ne yazık ki uluslararası turnuvalarda aynı oyunu sergileyemedi.

MSI ve özellikle de bu yılki Worlds’de bir türlü istenen etkiyi yaratamayan Trick, son zamanlarda performans düşüklüğünden ötürü de sert bir şekilde eleştiriliyordu. Taşıyıcı orman metasında harikalar yaratsa da tanklarda sıkıntı yaşayan ve iyi bir “oyun yapan” ormancı olmasına rağmen kontrollü bir tarzı pek beceremeyen oyuncu, önümüzdeki mevsim Bbq Olivers forması giyecek.

Daha önce de yazdığımız üzere BBQ destek rolüne Ignar’ı transfer etmişti. EU LCS’te rakip olan iki oyuncu, önümüzdeki mevsim aynı takımın başarısı için oynayacak. BBQ’nun son kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Crazy
  • Orman: Trick
  • Orta koridor: Tempt
  • Nişancı: Ghost
  • Destek: Ignar
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir