League of Legends League of Legends Haberleri

TSM, Fnatic nişancısı MrRalleZ’i denemeye aldı

Kuzey Amerika LCS ekiplerinden olan Team SoloMid, önümüzdeki on beş gün boyunca Fnatic kadrosunda yer alan veteran nişancı Rasmus “MrRalleZ” Skinneholm’i denemeye aldığını açıkladı.

Bu hafta sonu itibariyle üçüncü haftası oynanan Kuzey Amerika LCS’te, Team Dignitas ve Phoenix1’ın ardından Team SoloMid de transfer harekatına girişti. Takımın sosyal medya hesaplarından yapılan videolu açıklama ile Danimarkalı nişancı Rasmus “MrRalleZ” Skinneholm’in on beş gün boyunca denemeye alındığı açıklandı. İlgili videoda düşüncelerini paylaşan MrRalleZ, şunları söyledi; ”Şu anda Fnatic’le kontratım bulunuyor, fakat burada deneme için bulunuyorum. Gösterdiğim performansa bağlı olarak neler olacağını göreceğiz.”

Aynı videoda takımın destek oyuncusu Vincent “Biofrost” Wang’ın düşünceleri de aktarılırken oyuncu, bu hamleye yönelik olarak, ”Birden fazla farklı tipteki nişancı ile oynamak oyun stilinizin gelişmesine yardım olacaktır. Doublelift gerçekten agresif bir nişancı ve kafasında birden çok oyun planlıyor” şeklinde konuşurken farklı oyun stilleri sayesinde gelişim sağlanacağını vurguladı. Altı kişilik kadro konusunda ısrarcı olacağını bildiren TSM için MrRallez tercihi oldukça yerinde olabilir. WildTurtle ile takım içi lider konusunda sıkıntı yaşayan TSM, MrRallez ile bu eksikliği yaşamayacaktır. Zira oyuncu bilindiği üzere oynadığı takımlarda shotcalling görevini de üstleniyor. Zaman zaman DL olmadığında uyumsuz bir grup oyuncu gibi davranan TSM, olur da DL ayrılırsa oyuncu ile yoluna rahat bir şekilde devam edebilir.

Üçüncü haftası oynanmakta Kuzey Amerika LCS’te, TSM, aldığı üç galibiyet ve iki mağlubiyetlik performansla ikinci sırayı paylaşan dört takımdan biri konumunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir