mix

Clash of Clans 12. Seviye Belediye Binası Düzen Önerileri

Sevilerek oynanılan Clash of Clans oyununda köy düzenleri oldukça önemlidir. Belediye binanızı yükselttiğinizde seçtiğiniz köy düzenleri ganimet korumada ve kupa kasmada önemli rol oynamaktadır. Bu haberimizde 12. seviye belediye binaları için en kullanışlı Asıl ve Savaş Köy düzenlerini sizlerle paylaşacağız.

Köy düzenlerinin kopyalama linkleri ve fotoğrafları da yazımızda yer almaktadır. 

ASIL KÖY ÜSLERİ

Düzen 1 : Bu düzende asıl amaç kupa kasmaktır. Cehennem kuleleri bulunduğu yer itibari ile ulaşılması zordur ve rakipleri kolaylıkla eritebilecek şekilde konuşlanmıştır. Kara iksir korumak içinde birebir kullanışlı olan bu düzen, oyuncular arasında oldukça fazla tercih edilmektedir.

Düzen 2 : Bu köy düzeni ganimet saklamak isteyen oyuncular için oldukça elverişli bir köy düzeni olarak dikkat çekiyor. X-yaylarının bulunduğu mevki itibariyle rakibinizin size ulaşması oldukça zorlaşıyor.

Düzen 3 : Oyunun en karışık düzenlerinden birisi olan bu düzen geniş köy düzeni sevenler için birebir. Elektro ejderha saldırıları karşı oluşturulmuş bu düzende rakiplerinizin sizden 3 yıldız alması neredeyse imkansız.

Düzen 4 : Kupa kaybetsemde ganimetimi koruyayım diyenler için tasarlanmış bu köy düzeninde, rakiplerinizin kara iksir, altın ve iksir depolarına yaklaşması çok ama çok zor.

SAVAŞ ÜSLERİ 

Düzen 1 : Karışık ve geniş düzenler en fazla tercih edilen düzenlerdendir. Bu düzende ise klan savaşlarında 3 yıldız alınma olasılığı oldukça düşük. Rakipleriniz belediye binasını dışarda görünce o taraftan saldırmaya başlıyorlar ve bu bizim istediğimiz bir durum.

Düzen 2 : Yine dışarda bir belediye binası ve üç yıldız vermemek üzerine tasarlanmış bir düzen. Bu düzende Cehennem Kulelerini tekli modda kullanmanız daha faydalı olacaktır.

Düzen 3 : Elmas şeklinde tasarlanmış duvarlarla rakiplerinizin kara saldırısı yapması çok zor. Hava saldırısı yaptığında ise rakip birlikler cehennem kulelerine yaklaşamadan eriyorlar. Belediye binasının etrafına dizilmiş teslalar ve hava savunma bombaları ise onlara adeta cehennemi yaşatacak.

Naruto Özel Manga Tanıtımıyla Başlangıca Dönüyor : İzleyin 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir