PUBG

Team Aurora, bu sezonki PUBG Mobil takımını duyurdu

Team Aurora

Türkiye’deki espor ekosisteminde ismini sıklıkla duyduğumuz Team Aurora, PUBG Mobil’de mücadele edecek olan kadrosunu duyurdu. Duyuru, takımın resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Türkiye’nin köklü organizasyonlarından birisi olan Team Aurora, League of Legends, PUBG ve FIFA’da aktif olarak mücadele etmeye devam ediyor. Bu dallarda çeşitli başarılar elde etmiş takım, şimdi farklı espor dallarında kendini göstermek istiyor.

Geçen Kasım ayında PUBG Mobil arenasına katılan ekip yedi kişiden olan kadrosunu duyurmuştu. Team Aurora, bu sene ise kadroyu tamamen yeniledi. Daha önce profesyonel arenada Digital Athletics forması giymiş olan EDU ve Alegr0n’u transfer etti. Bu ikilinin birbirine alışkın olduğunu ve uyumluluklarının profesyonel arenada Team Aurora’nın işine yarayacağını söyleyebiliriz. Diğer üç isim daha önce rekabetçi arenada oynamadı. İlk kez bu deneyimi yaşayacak oyuncuların bireysel yetenekleri ve taktiksel becerilerinin nasıl olduğunu merak ediyoruz. Potansiyele sahip bir takım kuran ekip, şampiyonluğun adaylarından biri olabilir.

Team Aurora’nın PUBG Mobil kadrosu:

  • Timur “ipervers” DEMİRKIRAN
  • Gönül “gloria” GÖZCÜ
  • Umut ”Afreden” KELEŞOĞLU
  • Salih “Alegr0n” BAYSAL
  • Okan “EDU” HAPAKAZ
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.