FUT Esports | 2023 PUBG Roster PUBG PUBG Haberleri

FUT Esports PUBG Kadrosunu Duyurdu!

Bölgesel Partner Takımlara seçilmesine rağmen bir süredir sessizliğini koruyan temsilcimiz FUT Esports, uzun süren sessizliğini sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruyla bozdu.

FUT Esports yaptığı açıklamayla bir süredir UGABUGA ismiyle scrim yani antrenman maçlarına katılan kadroyu transfer ettiğini duyurdu. Transfer duyurusunda kadronun yanı sıra bir süredir GoodGuys ile PUBG Mobile sahnesinde bulunan eski profesyönel PUBG oyuncusu rip9’nda PUBG menajeri olarak FUT Esports ve PUBG’ye döndüğünü görüyoruz. Transfer görüşmelerinde eski oyuncu olmasının iletişimde etkiliği olduğu olası.

FUT Esports PUBG Kadrosunda Kimler Bulunuyor ?

 

FUT Esports | 2023 PUBG Roster
FUT Esports | 2023 PUBG Roster

TeaBone:

TeaBone PUBG arenasında en fazla takım değiştiren oyunculardan biri. Kendisi 2018 yılında PEL’den de önceki zamanlardan beri oyunu profesyönel seviyede oynuyor. İlk kayda değer başarısı PUBG Global Invitational 2018’de takımıyla 6.lık yaşaması fakat başarı yaptığı kadro değişim olmadan devam etsede PGI başarısının üstüne bir başarı maalesef gelemiyor. Ardından bir başka kadroyla PEL’in yükselme ligine giriyor ve ordanda PEL’e yükselmeyi başarıyor. 2020’ise yükselmeye başladığı yıl. Yılın başında takımıyla beraber GLL Season 4’de ikinci oluyor ardından bir süre yüksek turnuvalarda oynuyor ama başarı yakalayamıyor. Yılın ortasına geldiğimizdeyse PCS 1 Europe’da dördüncü olarak ismini iyice duyuyor. 2021’de HEROIC ile bir efsanenin doğuşunda bulundu. PCS 4 Europe sekizinciliği, PCS 5 yedinciliği ve yılı kapatırken PGC ikinciliği.

Aitzy:

Bir başka ismiyle MR FaZe. Böyle denmesinin sebebi nerdeyse oyuna başladığından beri FaZe Clan’da oynaması. PCS 2 EU şampiyonluğu, PCS 3 EU beşinciliği, PGIS 2021 dokuzunculuğu, PGC 2021’e katılması, PCS 5 EU ikinciliği, PCS 6 EU üçüncüğülüğü, PGC 2022 dokuzunculuğu sayılabilecek büyük başarıları.

Beami:

Beami’de HEROIC‘de uzun süre bulundupu içi TeaBone’da saydığımız bir çok başarının aynısını yaşadı. ESL PUBG Masters 2021 Europe Spring Şampiyonluğu, Frag League Nordic Championship S8 şampiyonluğu, Frag League Nordic Championship S9 şampiyonluğu kendisi özelinde ekstra sayılabilecek başarılar.

Vard:

Vard, 2018’den beri PUBG’de profesyönel olanlar gemisinin bir parçası. Zamanında Digital Athletics‘e yaptığı agresif oyunlar ile hatırlayanlar da olabilir. PGI 2018’de WTSG ile ikinciliği, PGI 2018 TPP’de üçüncülüğü, PGI 2018 FPP’de üçüncülüğü, OMEN Trophy PUBG 2018 ikinciliği, NIP ile PEL Phase 1 üçüncülüğü, PGS: Berlin Europe Finals üçüncülüğü ile PGS Berlin’e katılması, Iroh’lu TSM ile PCS 1: EU şampiyonluğu, PCS 3: EU üçüncülüğü kaderin cilvesiyle Digital Athletics’de PCS 4 ve 5’i oynaması ve son olarak OVERPEEKERS ile PGC 2022’de beşinci olması sayılabilecek büyük başarıları.

 

FUT Esports‘a gelecek sezonda başarılar dileriz. Kendilerini göreceğimiz ilk turnuva büyük ihtimalle PEC olucak. PEC hakkındaki haberimiz için: PUBG Bölgesel Partner Takımları VE PEC’İ Duyurdu!

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir