Protality | Orgless4 PUBG PUBG Haberleri

Protality Season 6 Upper Bracket İlk Gün Sonuçları!

Türkiye’nin en büyük PUBG etkinliklerinden olan  ve bu sezonla beraber 8. kez yapılan Protality’de Upper Bracket heyecanıyla turnuvaya start verildi ve ilk gün tamamlandı!

Türkiye’nin en büyük PUBG etkinliklerinden olan Protality Season 6’da Upper Bracket’ın ilk günü oynandı. Upper Bracket’ın ilk günü 4 gruptan A ve B grupları karşı karşıya geldi.

Protality Season 6 Formatı:

Protality, bu sezonda da DROPSTARS’da görmüş olduğumuz sistem ile oynanıyor. Bu sistemde, önce açık elemeler oynanıyor ve bu açık elemelerdeki 4 gruptan her grubun ilk dördü olmak üzere toplamda 16 takım Protality’de oynama hakkı kazanıyor. Ardından davetli 8 takım turnuvaya dahil oluyor ve Upper Bracket başlıyor. Toplam 24 takım sekizerli gruplara bölünerek Upper Bracket’ta yarışıyor ve en iyi 8 takım finale giderken kalan 16 Lower Bracket’ta finale çıkmak için son kozlarını paylaşıyor.

Protality Season 6 Upper Bracket 1.Gün Sonuçları:

Protality Season 6 Upper Bracket Gün 1’de liderlik koltuğunu B grubu takımlarından Orgless aldı. Orgless gün içinde oynanan 5 maçtan toplamda 57 puan  ve bir WWCD alarak kendini sıralamada birinciliğe attı. Orgless, eski BBL kadrosunun ta kendisi; ne olduğunu merak edenler için haberimiz: BBL Esports PUBG Kadrosu İle Yollarını Ayırdı

İkinciler ise kısmen tanıdığımız isimlerden oluşan yeni bir kadro; Bullet Rain’di. Bullet Rain gün içinde oynanan 5 maçın hiçbirinde WWCD alamasada günün sonunda 45 puan ile ikinci olmayı başardı.

HOWL, açık elemelerdeki iyi performansını devam ettirsede yaptığı küçük hatalar ile bazı şansları kaçırdı; A vs B gününü yani ilk günü ise 44 puan ve bir WWCD ile üçüncü olarak kapattı. Upper Bracket lobisi hataları kabul etmedi.

Dördüncü takım ise yine Protality’lerden tanıdığımız ve bu sezonda açık elemelerden gelen NEVERMIND ekibi oldu. Nevermind A vs B gününü 38 puan ve bir WWCD ile kapattı.

Protality Season 6 Upper Bracket Gün 1’de WWCD almayı başaran diğer takımlar:

Günün ikinci maçında Deep Jungle Walk ekibi biraz ilginç bir bitiriş ile günün ikinci maçında haritayı kapattı ve 2 skor ile WWCD’lerini aldı. Deep Jungle Walk oyuncuları fazla bilinen oyuncular olmasada kadroda bulunan KQCAK önceki sezonlarda da Protality’de bulunması ile göze çarpıyor. Deep Jungle Walk ekibi günü 29 puanla yedinci olarak bitirdi.


İstanbul Wildcats bu sezonda da Protality’de bizlerle beraber. Yeni PUBG kadrosu ile Protality’e davet alan IW, Upper Bracket Gün 1’i çok verimli geçiremedi, dördüncü maçta 1 WWCD almasına rağmen, günü 23 puan ile onuncu olarak kapattı. Bu 23 puanın 14’ü WWCD aldıkları maçtan geldi.

 

İlk Gün Sonucu Oluşan Puan Tablosu:

Protality Season 6 | Upper Bracket A vs B
Protality Season 6 | Upper Bracket A vs B

Protality’de maçlar son hızıyla devam ediyor. İkinci gün maçları, hemen bugünün ardından yani 26.02.2023 tarihinde oynanacak. Maçları; Buradan izleyebilirsiniz.

Turnuvada yer alan kadroları derlediğimiz haberimiz: Protality Season 6 Takımları Belli Oldu!

Protality’de yarışan tüm ekiplerimize gelecek maçlar için başarılar dileriz!

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir