VCT EMEA 2023 Biletleri mix VALORANT

BBL ve FUT Esports’un Mücadele Edeceği VCT EMEA 2023 Biletleri Satışta!

Temsilcilerimizden BBL Esports ve FUT Esports’un mücadele edeceği VCT EMEA 2023 biletleri bugün itibariyle satışa çıktı. Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek olan turnuva 27.03.2023‘te başlayacak. Turnuvanın biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

VCT EMEA 2023 Biletleri Kaç Lira?

Turnuvanın biletleri vivenu.com üzerinden satışa çıktı. Kategori farkı belirtmeksizin tüm biletler 11.88 Euro yani 238,13 Türk Lirası şeklinde.

Temsilcilerimizin Son Durumları

  • BBL Esports

VCT LOCK//IN 2023 São Paulo’da bizleri temsil eden BBL, tekli eleme sisteminde oynanan turnuvada Dünya’nın en iyi takımlarından DRX ile karşılaştı. DRX karşısında başarılı bir mücadele ortaya koyan ekibimiz seriden 2-1 yenik ayrıldı. Birbirine oldukça yakın roundlar ile seriyi kaybeden BBL taraftarların ve takipçilerinin beğenisini kazandı.

BBL Esports VCT EMEA 2023’teki ilk mücadelesine Karmina Corp karşısında 29 Mart’ta çıkacak. Temsilcimizin güncel kadrosu; QutionerX, Brave, SouhcNi, Turko ve Aslanm4shadow’dan oluşuyor.

  • FUT Esports

Temsilcimiz FUT Esports VCT 2023: LOCK//IN São Paulo’ya galibiyet ile başladı. Ekibimiz Rex Regum Qeon karşısında 2-0 kazanarak üst tura yükseldi. FUT, üst turda Amerika’nın en iyi takımlarından 100T karşısında iyi bir performans sergilese de 2-1 kaybederek turnuvaya veda etti. Ekibimiz aldığı galibiyet ile bizleri gururlandırdı. FUT, turnuvadaki ilk maçına MrFaliN, Atakaptan, Mojj, qRaxs, qw1 ve muj’lu güncel kadrosu ile 28 Mart’ta Heretics karşısında çıkacak.

5mid Ayın Espor Oyuncusu & Takımı Nasıl Seçildi – Şubat 2023

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir