VALORANT

ESA Open Fire All Stars’da Playofflarda İkinci Gün Sona Erdi

ESA Open Fire All Stars’da 6 takım yoluna playofflarla devam ediyor.
Digital Athletics, Team Lixa, S2G Esports ve Thunderbolts Gaming’in veda ettiği turnuvada playoff mücadeleleri başladı.

FUT Esports 2-0 Galatasaray Espor
Fire Flux Esports 2-0 Regnum Carya Esports

Galatasaray Espor ve Regnum Carya Esports turnuvaya playofflara mağlubiyet ile başladı ve kaybedenler sıralamasına düştü. Playoffların ilk mücadelelerinde rakiplerini 2-0 ile geçen FUT Esports ve Fire Flux ise kazananlar yarı finalinde IF Parla Esports ve Supermassive Blaze’in rakipleri oldu.

Kazananlar Finali’nde Sahne IF Parla Esports ve Supermassive Blaze’in

IF Parla rüzgarı playofflarda da esmeye devam etti. FUT Esports ile 3 maçlık seride karşı karşıya gelen IF Parla Esports, Fracture haritasını 14-12, Ascent haritasını ise 13-4 tamamladı. Seri uzamadığı için üçüncü harita BIND oynanmasına gerek kalmadı. Bu şekilde IF Parla Esports, ESA Open Fire All Stars’da kazananlar finaline ismini yazdıran ilk takım oldu.
IF Parla Esports Masic, lauress, Jlerst, Ruxic ve jeyj7y beşlisiyle turnuvaya devam ediyor.

Supermassive Blaze ise Fire Flux Esports’u Pearl haritasında 13-5, BIND’da ise 13-8 geçerek, ESA Open Fire All Stars kazananlar finalinde IF Parla Esports’un rakibi oldu.
Supermassive Blaze’in 5 oyuncusu da Fire Flux Esports serisinde farklı iki ajan ile sahne aldılar. SouhcNi iki haritada aldığı toplam 43 skorla galibiyette önemli bir rol oynadı. Supermassive Blaze’de turnuva için Fenerbahçe Espor’dan kiralanan Burzzy de forma giyindi, Astra ve Brimstone karakterleri ile galibiyette fayda sağladı.

ESA Open Fire All Stars A Grubu Maçları ve Puan Durumu
ESA Open Fire All Stars B Grubu Maçları ve Puan Durumu

Turnuva detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir