G-Loot VALORANT Clash için Çeyrek Final Günü VALORANT

G-Loot VALORANT Clash için Çeyrek Final Günü

16 takımın mücadele ettiği G-Loot VALORANT Clash ‘de çeyrek final günü geldi çattı. Temsilcilerimiz Parla, BBL ve Fire Flux bugün oynayacakları karşılaşmalar ile yarı finale yükselme mücadelesi verecek.

G-Loot VALORANT Clash için oynanan 8 karşılaşma ile ilk tur maçları tamamlandı. Turnuvaya katılan Türk temsilcilerimiz Parla Esports, BBL Esports ve Fire Flux maçlarını kazanarak adını üst tura yazdırdı. FUT Esports ve Galatasaray Espor turnuva ilk turda veda eden temsilcilerimiz oldu.

Parla’yan Yıldız Lauress

Parla Esports G-Loot VALORANT Clash’deki ilk maçına Team HZ karşısında çıktı. Ascent ve Breeze haritalarında oynanan 2 karşılaşmayı da kazanan ekip çeyrek finalin yolunu tutarken Team HZ turnuvaya veda etti. Parla’da Lauress etkili oyunuyla dikkatleri üzerine çekti. Parla Esports yarı final için Team Divinity ile karşılaşacak.

107 gün sonra BBL

Temsilcimiz BBL Esports 107 gün sonra yenilenen kadrosu ve koç ekibiyle sevenleriyle buluştu. Bind ve Haven haritalarında rakibine şans tanımayan BBL, QutionerX ve AsLanM4shadoW’un etkili oyunlarıyla çeyrek finale yükseldi. BBL bu sonucun ardından Giants ile eşleşti. Fenerbahçe Espor’dan büyük beklentilerle transfer edilen Elite ve Supermassive Blaze’in eski oyuncusu Brave, BBL formasıyla resmî ilk maçlarına çıktılar.

Fire Flux Dolu Dizgin

Bir diğer temsilcimiz Fire Flux Esports, bonk ile karşılaştı. Rakibine Fracture ve Haven’de şans tanımayan ekip, etkili bir oyunla çeyrek finale adını yazdırdı. Fire Flux’un çeyrek finaldeki rakibi NAVI oldu.

G-Loot VALORANT Clash için Erken Vedalar

FUT Esports ve Galatasaray Espor oynadıkları maçları kaybedip turnuvaya ilk turdan veda etmek zorunda kaldı. FUT Esports, Team Divinity karşısında Fracture’de kaybetti. Ekibimiz Ascent haritasını kazansa da, final haritası Breeze 13-2 kazanan Team Divinity çeyrek finale yükselen ekip oldu. Galatasaray Espor ise güçlü rakibi Giants Gaming’e karşı 2 haritada da diş geçiremedi ve turnuvadan elendi.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir