ESA Open Fire All Stars mix VALORANT

ESA Open Fire All Stars Kaybedenler Finalinde İlk Takım FUT Esports

ESA Open Fire All Stars kaybedenler aşamasında ilk mücadele Fire Flux Esports ve Galatasaray Espor arasında gerçekleşti. Harita olarak Haven seçilen oyunda FF takımının yıldızlaşmış oyuncularından sociablEE takımının galibiyetinde büyük rol oynadı. Aldığı yenilgiyle beraber turnuvaya veda eden beşinci takım Galatasaray Espor oldu.

Maç Sonuçu

Fire Flux Esports 13 – 6  Galatasaray Espor

Aldığı galibiyetle kaybedenler aşamasında yarı finale yükselen ilk ekip Fire Flux Esports oldu. Yarı finalde mücadele edecek diğer takımı belirleyecek maçta FUT Esports ve Regnum Carya Esports karşılaştı. Icebox haritasında oynanan maç çekişmeli bir oyuna sahne oldu ve maçın kazananı uzatmalarda belirlendi.

Maç Sonuçu

FUT Esports 15 – 13 Regnum Carya Esports

Kaybedenler aşaması çeyrek finalinde alınan bu sonuçla beraber sıradaki mücadele Fire Flux Esports ve FUT Esports arasında gerçekleşti. Üç maç üzerinden oynanacak oyunda harita tercihleri FUT Esports tarafından Bind, Fire Flux Esports tarafından Pearl olacak şekilde gerçekleşti. Eşitlik bozma maçının ise Ascent haritasında oynanmasına karar verildi. Bind’da AtaKaptan ve MrFaliN haritaya damgasını vuran oyuncular oldu. İlk haritayı kazanan ekip FUT Esports olurken, Pearl haritasını Fire Flux Esports seçmesine rağmen FUT Esports ekibi başarılı performansı ile seriyi kazanmayı başardı.

Fire Flux Esports 6 – 13 FUT Esports
Fire Flux Esports 7 – 13 FUT Esports

Kaybedenler finaline çıkmayı başaran FUT Esports ekibinin rakibi bugün oynanacak IF Parla Esports ve Supermassive Blaze arasında olan mücadelen sonra belli olacak.

Turnuvayla alakalı tüm sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz.

ESA Open Fire All Stars ile alakalı hazırladığımız diğer haberler

Open Fire All Stars 2022 Katılacak Takımlar Belli Oldu – 5Mid

ESA Open Fire All Stars 2022 A Grubu Maçları – 5Mid

Open Fire All Stars 2022 B Grubu Maçları – 5Mid

ESA Open Fire All Stars’da Playofflarda İkinci Gün Sona Erdi – 5Mid

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir