Anime - Manga

Attack on Titan Final Açılış ve Bitiş Temalarını Paylaştı: İzleyin

Attack on Titan, hafta sonu yayınlanan final bölümüyle animesini resmen sona erdirdi ve anime, son bölümler için açılış ve bitiş tema şarkılarını yayınladı! Attack on Titan’ın animesi, yurtdışında ilk kez yayınlanmasından bu yana on yıl sonra sona erdi ve final bölümü genel olarak yılın en çok beklenen olaylarından biriydi. Son özel bölüm, Japonya dışında yayınlandığında hayranların yeni bölüme akın etmesi nedeniyle yayın hizmetlerini tıkadı ve neyse ki tepkiler her şeyin nasıl bittiğine göre iyi görünüyor.

Bu konularda yardımcı olan şey, Attack on Titan Final Sezonu THE FINAL CHAPTERS için her iki özel bölüm arasında taşınan yeni açılış ve bitiş temaları oldu. “Saigo no Kyojin (The Last Titan)” başlıklı yeni açılış teması geri dönen Linked Horizon tarafından seslendirildi ve yukarıdaki videoda bu temaya göz atabilirsiniz. Ai Higuchi tarafından seslendirilen “Itterasshai (sonra görüşürüz)” başlıklı kapanış temasına ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Attack on Titan Final Bölümü Nasıl İzlenir

Toplam 85 dakika süren ve Hajime Isayama’nın orijinal mangasının son bölümlerini uyarlayan Crunchyroll ve Hulu, Attack on Titan Final Sezonu THE FINAL CHAPTERS Special 2’yi Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Okyanusya, Orta Doğu, BDT ve Güneydoğu Asya’da yayınlamaya başladı. Tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek için bu şansı kullanmak istiyorsanız, Crunchyroll ile Attack on Titan’ın tüm anime serisini de yakalayabilirsiniz.

Animenin son bölümleri, bu son bölümün yayınlanmasından önce birkaç yıla ve parçaya bölündü, bu yüzden bu büyük finalden ne bekleyeceğinize gelince, Crunchyoll Attack on Titan Final Sezonu SON BÖLÜMLERİ şöyle tanıtıyor: “Eren, Titanların nihai gücünü serbest bırakırken dünyanın kaderi dengede duruyor. Eldia’yı tehdit eden herkesi ortadan kaldırmaya yönelik yakıcı bir kararlılıkla, durdurulamaz bir Devasa Titanlar ordusunu Marley’e doğru yönlendiriyor. Şimdi eski yoldaşları ve düşmanlarından oluşan rengarenk bir ekip onun ölümcül görevini durdurmak için çabalıyor, tek soru onu durdurabilecekler mi?”

Attack on Titan’ın final bölümünü nasıl buldunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir