Anime - Manga

Attack on Titan Finali Eren’in Mikasa Hakkındaki İkonik İtirafını Çiviledi

Attack on Titan’ın final bölümü on uzun yılın ardından animeyi sona erdirdi ve Attack on Titan, Eren Yeager’ın son kaderi mühürlenmeden önce Mikasa Ackerman hakkındaki gerçek duyguları hakkında şok edici bir itirafı ortaya çıkardı. Attack on Titan animesinin son bölümü, insanlığın kaderi için Eren’e karşı verilen son savaşla başladı ve Kurucu Titan gücü o kadar yoğun olduğunu kanıtladı ki, günün sonunda kazanmak için herkesin birlikte çalışması gerekiyordu. Ancak her şey sona ermeden önce, Eren’in aslında arkadaşlarıyla gizli konuşmalar yaptığı ortaya çıktı.

Attack on Titan Final Sezonu THE FINAL CHAPTERS Özel 2, Eren’in son savaş sona ermeden önce her bir arkadaşıyla gizlice iletişim kurmak için gücünü kullandığını, ancak Eren yenilene kadar bu konuşmaların anılarını alamadıklarını ortaya koyuyor. Eren’in Armin ile yaptığı konuşma, Eren’in Mikasa’yı gerçekten sevdiğini ve her şey sona erdiğinde onu unutmasını istemediğini ortaya koyduğu için en önemli konuşma oldu. Öyle ki, ölümünden sonra “en az on yıl” boyunca onun için üzülmesini istediğini acınası bir şekilde haykırdı.

AOT: Eren Mikasa Hakkında Ne Hissediyor?

Attack on Titan Final Sezonu SON BÖLÜMLER Özel 2, Eren ve Armin’in aslında Eren’in Guruldama’yı neden etkinleştirmeye karar verdiğini ve neden arkadaşlarını düşmanlaştırmayı seçtiğini itiraf ettiği Yollar içinde bir konuşma yaptıklarını ortaya koyuyor. Konu Armin ve Mikasa’yı neden bu kadar uzaklaştırdığına geldiğinde Eren, Mikasa’dan her şey bittiğinde kendisini tamamen unutmasını istediği konusunda naz yapmaya çalışıyordu. Ama Armin bu numaranın iç yüzünü gördü.

Mikasa’nın istese bile Eren’i unutmasının kolay olmayacağını belirten Eren, gerçek duygularını açığa vurdu. Mikasa’nın yeni bir aşk bulmasının kendisini öldüreceğini, her zaman onun “biriciği” olmak istediğini açıklar. Aynı zamanda, öldükten yıllar sonra bile onu sevmeye devam etmesini istemektedir. Bu itirafı Armin’le arasında tutmak isteyen (Armin’in acınası olduğunu belirttiği) Eren, Mikasa’yı gerçekten seviyordu ve bu yoldan gitmek zorunda kalmasından nefret ediyordu.

Attack on Titan’ın final bölümünde Eren’in Mikasa itirafı hakkında ne düşündünüz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir