Anime - Manga

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Sukuna’nın Uzun Süredir Beklenen Dövüşünü Gösteriyor

Jujutsu Kaisen başardı. Bu yılın başlarında, hit dizi ikinci sezon çıkışını yaptı ve şimdi tüm gözler dizinin devam eden yayında. Shibuya yayınının başlamasının üzerinden çok zaman geçmedi ve Jujutsu Kaisen yayınlandığı günden bu yana alev alev yanıyor. Şimdi, dizi bugüne kadarki en iyi bölümünü ortaya koydu ve bu etkinlik için Sukuna’ya teşekkür etmeliyiz.

Aşağıdaki slaytlarda da görebileceğiniz gibi, Jujutsu Kaisen fandomu çıldırmış durumda. Bugün, anime ikinci sezon 16. bölümüyle geri döndü ve oynamaya gelmedi. Bölüm sadece Toji’nin oğlu Megumi ile dövüşmesiyle başlamadı, aynı zamanda Sukuna’nın dünyaya gücünün bir kısmını göstermesiyle sona erdi.

Ne de olsa Sukuna, Shibuya yayının ortasında Yuji’nin bedeninin kontrolünü ele geçirdi ve dünyada iyi vakit geçiriyor. Şimdiden birkaç kişiyi katletti ve Sukuna bu haftanın Jogo’ya haddini bildirme zamanı olduğuna karar verdi. İki lanet savaşta karşı karşıya geldi ve Sukuna orada Lanetlerin Kralı olarak ününü kanıtladı.

Bölümün tamamına kendiniz göz atmak isterseniz, Jujutsu Kaisen’i bulmak çok kolay. Popüler dizi bugünlerde Hulu ve Crunchyroll’da yayınlanıyor. Jujutsu Kaisen hakkında daha fazla bilgi için resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Garip bir nedenden dolayı Yuji Itadori, çılgın atletizmine rağmen sadece Occult Club ile takılmayı tercih eder. Ancak kısa süre sonra kulüp üyeleri saldırıya uğradığında okültün ne kadar gerçek olduğunu öğrenir! Bu arada, gizemli Megumi Fushiguro özel sınıf lanetli bir nesnenin izini sürmektedir ve arayışı onu Itadori’ye götürür…”

Jujutsu Kaisen’in bu son bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir