Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon 6. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı: İzleyin

Rick and Morty 7. Sezon henüz yeni sezonun en büyük bölümünü yayınladı ve Adult Swim, 6. Bölümün tanıtımında bir sonraki bölümde neler olacağına dair ilk bakışı yayınladı! Rick and Morty’nin herhangi bir bölümünde neler olacağını kestirmek zordur ve bu sezon özellikle zor oldu. Bölümlerin ilk yarısı bazı tek seferlik maceralara odaklandı ve ardından hayranları genel olay örgüsü hakkında güncelledi. Şimdi Rick and Morty 7. Sezon devam ederken, hayranlar bu noktadan sonra her şeyin nereye gideceğini kesinlikle daha fazla merak ediyorlar.

Rick and Morty 7. Sezon şu anda bölümlerin ikinci yarısında ve neyse ki hayranlar bir sonraki bölümde neler olacağını görmeden önce herhangi bir ara verilmeyecek. Bölüm 6’nın çoktan yolda olduğu ve Rick and Morty’nin bazı büyük olasılıklarla dalga geçtiği şu günlerde Adult Swim bir sonraki Rick and Morty bölümünün ilk tanıtımını paylaştı. X’te (eski adıyla Twitter) @swimpedia tarafından tespit edilen Rick and Morty 7. Sezon 6. Bölüm tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Rick and Morty 7. Sezon 6. Bölüm Nasıl İzlenir?

Rick and Morty 7. Sezon 6. Bölümü “Rickfending Your Mort” başlığını taşıyor ve 19 Kasım Pazar günü saat 11:00’de Adult Swim kanalında yayınlanacak. Bölüm, “O makbuzları saklamalısın, dostum” şeklinde tanıtılıyor. Dizinin en yeni bölümünde yaşananlar göz önüne alındığında, bir sonraki bölüm daha da ilgi çekici hale geldi çünkü 7. Sezonun geri kalanının yıl boyunca bitmeden önce izleyebileceği pek çok farklı rota var (neyse ki yayınlar arasında bir ara olmayacak).

Rick and Morty 7. Sezon’un şimdiye kadarki bölümlerini Adult Swim’in resmi web sitesinden (abonelik hizmetiyle) takip edebilirsiniz ve Adult Swim yeni bölümleri şu şekilde tanıtıyor: “Rick ve Morty geri döndü ve her zamankinden daha çok kendileri gibi konuşuyorlar! Yedinci sezondayız ve olasılıklar sonsuz: Jerry’nin nesi var? EVIL Summer?! Ve liseye geri dönecekler mi?! Belki de dönmeyecekler! Ama hadi öğrenelim! Muhtemelen geçen sezondan daha az sidik var. Rick and Morty, 100 yıl! Ya da en azından 10. sezona kadar!”

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir