Anime - Manga

Rick and Morty Hayranları 7. Sezonun Son Bölümüyle Havalara Uçtu

Rick and Morty 7. Sezonun son bölümüyle büyük bir dönüş yaptı ve hayranlar 5. Bölümde yaşananlardan sonra bundan sonra neler olabileceğini görmek için heyecanlanıyor! Rick and Morty 7. Sezonun ilk yarısında birkaç tek seferlik macera paylaşıldı, ancak hayranların merak ettiği şeylerden biri, Rick’in Rick Prime’ın peşinden tekrar tam olarak gitmeye başlayacağını söylediği 6. Sezonun sonunu dizinin ne zaman takip edeceğiydi. Şimdiye kadar bölümler üzerinde küçük güncellemeler oldu, ancak sonuncusu hayranlara şimdiye kadarki en büyük güncellemeyi verdi.

Adult Swim, tanıtım materyalleriyle Bölüm 5’i gizemli bir şekilde saklıyordu ve bunun nedeni kısa sürede ortaya çıktı çünkü bu, genel hikayeyi ileriye taşıyan oldukça büyük bir bölümdü. Hem Evil Morty’nin hem de Rick Prime’ın diziye büyük dönüşleriyle bazı büyük sarsıntılar yaşandı ve bölümün sonunda bundan sonra her şeyin nereye gidebileceğini söylemek mümkün değil.

Nihayet

O ne yaptı?

Sezonun en iyisi mi?

Sonunda Gerçekleşti

Şaşırmadım!

Oyun sonu Titreşimleri

Kesinlikle Acımasız

Slo Amca olmaz!

Sırada ne var?

Kesinlikle Teslim Edildi

 

Rick and Morty 7. Sezon 5. Bölümde yaşananlar hakkında hayranların neler söylediğini öğrenmek için okumaya devam edin ve bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir