Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon Klibiyle Kalpleri Kırıyor: İzle

Rick and Morty 7. Sezon bölümleri sezon ortası için hazırlanıyor ve Rick and Morty sezonun en çılgın bölümünden bir kliple kalpleri bir kez daha kırıyor! Rick and Morty’nin yeni sezonunun ilk birkaç bölümü, genel olarak büyük hikayeyi keşfetmek yerine, Rick’i takip eden ve onun çeşitli dinamiklerini dizideki diğer karakterlerle yeniden tanıştıran tek seferlik maceralar oldu. Ancak dizinin en yeni bölümü, 7. Sezon için bir bütün olarak ilk tam Rick and Morty macerasıydı ve şimdiye kadarki en çılgın bölümle sonuçlandı.

Bölümde Rick farklı bir gezegene gidiyor ve kendi canlarına kıymış insanların içlerinden spagetti elde ediyor. Bu, Morty’nin işleri düzeltmeye çalıştığı bir yola girmesine neden oldu, ancak bu sadece işleri çok daha kötü hale getirmenin başlangıcıydı. Ancak Rick’in planı, her şeyi yoluna koymak için, gezegenin geri kalanının bu spagetti içlerini talep etmeyi bırakmasını sağlamak ve böylece ilk etapta bu noktaya nasıl geldiklerini ortaya çıkarmaktı. Şimdi bu yürek parçalayıcı sahne internete düştü. Bir göz atın:

Rick and Morty 7. Sezonda Neler Oluyor?

Rick and Morty, Kotomi ve Ryan Elder tarafından seslendirilen Oasis şarkısı “Live Forever “ın bir cover’ını, dünyanın geri kalanının önünde kendi canına kıymaya gönüllü olan bir kişinin hayatını göstermeye yardımcı olmanın bir yolu olarak kullandı. Rick bu kişinin anılarını göstermek için bir makine kullanıyor ve biz de bu kişinin hayatını inişli çıkışlı bir şekilde izliyoruz. Ancak tahmin edilebileceği gibi, spagettinin böyle bir yerden geldiğini görmek gezegenin geri kalanının spagettiden bir daha dönmemek üzere tövbe etmesine neden oldu.

Rick and Morty 7. Sezon sona ermeden önce göreceğimiz tek vahşi bölüm bu olmayacak gibi görünüyor çünkü Rick Prime’ın avında neler olduğuna dair büyük bir güncelleme göreceğimize dair bir teaser ile yarı noktayı geçiyoruz. Rick and Morty 7. Sezonu yayınlandığı sırada yakalamak istiyorsanız, yeni bölümleri Pazar akşamları Adult Swim ile 11:00 EST’de bulabilirsiniz.

Rick and Morty 7. Sezon sona ermeden önce ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir