Apex Legends

NRG Esports’un oyuncusu dizzy, Apex Legends’i eleştirdi

NRG Esports’un profesyonel Apex Legends oyuncusu Coby “dizzy” Meadows, Respawn’ın oyuna en son ne zaman içerik eklediğine dair bir tweet atarak firmayı eleştirdi.

Şubat ayında piyasaya sürüldüğü günden beri ‘battle royale‘ türünün neredeyse ‘en iyi oyunu’ olarak nitelendirilen Apex Legends son zamanlarda büyük sıkıntılar yaşıyor. Oyunun sahip olduğu optimizasyon sorunları, server lagları, hile açıkları ve buglar, oyuncuları bıktırmış durumda. Birçok oyuncunun bu yüzden Apex Legends’ı bıraktığı biliniyor. Hatta bu sebeple bu son çeyrekte Electronic Arts‘ın Apex Legends’tan sağladığı gelirde büyük bir düşüş yaşandı.

Apex Legends’ın sahip olduğu bu sorunların giderilmemesi haliyle geliştirici firma Respawn’ı eleştiri oklarının hedefi hâline getiriyor. Reddit ve Twitter gibi birçok sosyal medya platformunda şirkete ve oyuna yönelik eleştiriler gün geçtikçe artıyor. Hatta en son sizlerle, Shroud’un Apex Legends hakkındaki eleştirilerini paylaşmıştık. Ayrıca, Outclaws’ın eski Overwatch oyuncusu ve aynı zamanda içerik üreticisi Lucas “Mendokusaii” Håkansson’ın da Apex Legends hakkındaki düşüncelerine yer vermiştik. İlgili haberlerin detayına aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

Hâl böyleyken, gün geçmiyor ki bu eleştirilere bir yenisi eklenmesin. NRG Esports’un profesyonel Apex Legends oyuncusu Coby “dizzy” Meadows, Respawn’ın oyuna en son ne zaman içerik eklediğine dair bir tweet atarak firmayı eleştirdi. Ünlü oyuncu bu paylaşmını ise, Apex Legends’ın 16 Mayıs’ta attığı tweetin üzerine yaptı.

dizzy, Apex Legends’ın paylaşımına binaen, “yeni içeriksiz 725. gün” paylaşımını yaparak, oyunun mevcut anlamda sahip olduğu tüm sorunların ötesinde, ayrıca ‘içerik yoksunluğu’ içerisinde olduğunu vurguladı.

Apex Legends ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir