Counter-Strike 2 Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike 2 Çıkış Tarihi ve CS2 Hakkında Merak Edilenler

Valve nihayet CS2 tanıtan bir duyuru yaptı. Yaklaşan güncelleme Counter Strike için uzun zamandır bekleniyordu. Güçlü temel mekanikleri, popüler e-spor sahnesi ve gelişen dijital oyun içi eşya ekonomisi sayesinde oyuncu sayısı her geçen yıl artmaya devam etti. Bu nedenle Valve’ın böylesine başarılı ve hala büyümekte olan bir oyunun yeni bir versiyonunu yayınlaması her zaman olası görünmüyordu.

Bununla birlikte, bir NVIDIA sürücü güncellemesinde çalıştırılabilir dosyalar keşfedildiğinde potansiyel bir CS:GO 2 söylentileri ortaya çıktı ve Richard Lewis tarafından hazırlanan bir rapor, Mart ayında bir CS2 beta sürümünün yayınlanacağını neredeyse doğruladı. Bu rapor şimdi doğrulandı ve Counter-Strike 2 yakında geliyor. Güncellenmiş sürümün yenilenmiş haritalar, geliştirilmiş aydınlatma, sis bombalarında değişiklikler ve önceki tik oranı sisteminin yerini alan yeni bir alt tik sunucu sistemi ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca, orijinal CS:GO oyununda oyuncuların envanterindeki görünümlerin ve diğer öğelerin güncellenmiş sürüme taşınacağı ve iyileştirilmiş aydınlatmadan da yararlanacakları doğrulandı.

Counter-Strike 2 resmi Twitter hesabından “Dolandırıcılıklara dikkat edin. Sınırlı Test erişimini kontrol etmenin tek yolu CS:GO’yu Steam üzerinden başlatmak ve Ana Menüyü kontrol etmektir. Steam hesabınızı erişim için kontrol ettiğini iddia eden veya Sınırlı Test erişimi veya anahtarları sunan üçüncü taraf sitelere giriş yapmayın; Sınırlı Test anahtarları yoktur.” açıklaması yapıldı.

Counter-Strike 2 Çıkış Tarihi ve ve CS2 Hakkında Merak Edilenler

Valve, CS2 sınırlı bir test sürümünün 22 Mart’ta yayınlanacağını, ancak bu sürümün yalnızca Valve tarafından seçilen oyunculara sunulacağını duyurdu. Oyunun tam sürümü 2023 yazında tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Dahası, Counter-Strike 2 için heyecan gerçek ve oyun şimdiye kadar merakla beklenen oyunlardan biri haline geldi. Birçok oyuncu Valve’ın yeni oyunuyla ilgili duygularını sosyal medyada dile getirdi.

Counter-Strike 2 Test Aşamasına Nasıl Katılabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir