Fortnite

Ninja, 100 Thieves’in yeni transferiyle ilgili ‘pot’ kırdı

Twitch’in ünlü yayıncısı Tyler ‘Ninja’ Blevins, Jack ‘CouRageJD’ Dunlop’un 100 Thieves ile anlaştığını söyleyerek pot kırdı; çünkü oyuncunun resmi olarak 100 Thieves’e katıldığı daha duyurulmamıştı.

Nick ‘NICKMERCS’ Kolcheff’in Michiagan’a geri dönmek için 100 Thieves’i bırakmasından beri, Fortnite Battle Royale’de yerini kimin temsil edeceği büyük bir merak konusuydu.

Eğer Ninja’nın yayında söyledikleri doğruysa, takımın yeni üyesi ‘resmi’ olarak duyurulmasa da, artık herkes organizasyonun yeni üyesinin ismini biliyor: CouRageJD.

Ünlü yayıncı, 24 Mayıs tarihli yayınında, NICKMERS hakkında konuşurken, birden CouRageJD hakkında konuşmaya başladı ve oyuncunun 100 Thieves ile anlaşma imzaladığını ifade etti.

NICKMERS’in CouRageJD’den çok az daha iyi olduğunu söyleyen yayıncı, sonrasında oyuncunun temiz bir şekilde 100 Thieves ile anlaşma imzaladığını ifade etti. Ve eğer kontrat ‘büyük’ bir meblağıyı içermeseydi oyuncunun sözleşmeye yanaşmayacağını paylaştı. Lakin tüm ünlü yayıncı tüm bunları söylerken farkında olmadığı bir şey vardı. CouRageJD’nin ‘resmi’ olarak 100 Thieves’e katıldığı daha duyurulmamıştı. Yayın esnasında yanında olan DrLupo hemen arkadaşını uyarmak için Twitter’dan DM attı. Ve ortaya şu komik sahneler çıktı:

100 Thieves şu an hâlâ resmi olarak söz konusu oyuncunun organizasyona katıldığını duyurmuş değil. Lakin CouRageJD, Twitter’dan şu postu paylaştı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir