Haber

Red Bull ve Ninja, Walmart.com’a özel saç bantları tasarlıyor

Red Bull ile uzun bir süredir sponsorluk anlaşması içerisinde olan ünlü yayıncı Ninja, Walmart.com‘a özel kendi saç bantlarını sunacak.

Dünyanın en ünlü yayıncılarından, aynı zamanda TIME 100‘e katılan ilk yayıncı olma onuru yaşayan Richard Tyler Blevins, nam-ı diğer Ninja, Red Bull ile uzun zamandır sponsor. Yayınlarında, üzerinde ve gezilerinde sürekli Red Bull ile sponsor olduğunu bir şekilde göstermeyi başaran ünlü yayıncı, bilindiği üzere en çok da saç bantlarıyla gündemde. Nihayetinde bir ninjanın olmazsa olmazı.

Ünlü yayıncının, özellikle yayınları sırasında taktığı ve Red Bull sembollerini ve renklerini içeren saç bantları oldukça hoş karşılanmıştı. Etkinliklerde ve çekilişlerde sürekli paylaşılan bu ürünler, Walmart’ın da dikkatini çekmiş olacak ki, Red Bull’dan ve ünlü yayıncıdan kendine özel tasarlanmış saç bantları istedi.

Walmart’ın internet sitesinde satışa sunulacak özel tasarım bantların şimdiden pek çok hayran tarafından yok satacak pahasına alınacağı aşikar.

2018 yılından beri birlikte işbirliği içerisinde olan Red Bull ve ünlü yayıncının pek çok ortak projesi daha bulunuyor. Aşağıdaki linklerden diğer ilgili haberlere ya da videolara bakabilirsiniz.

Ninja ile ilgili gelişmeleri güncel olarak takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.