Fortnite

Shroud, Fortnite World Cup hakkında konuştu

Kanadalı ünlü Twitch yayıncısı ve profesyonel eski CS:GO oyuncusu Shroud, Fortnite World Cup hakkında konuştu.

Cloud9‘da oynarken CS:GO’yu bırakıp tam zamanlı yayıncılığa geçen Shroud, kısa süre içerisinde Ninja, Lirik ve Dr Disrespect ile birlikte Twitch dünyasının yüzü hâline geldi. İzlenme ve abonelik rekorları kırdı ve son birkaç aydır da Twitch’de en çok izlenen yayıncı olarak nitelendiriliyor.

Ünlü yayıncı her ne kadar yayınlarında ağırlıklı olarak battle royale oyunları oynasa da, bir süredir bu tarz oyunları oynamaktan mutlu değil. Halihazırda yeni bıraktığı Apex Legends ve tekrardan oynamaya başladığı PUBG bir süredir buglar ve server laglarıyla uğraşıyor. Oyuncu ise bu durumdan bıkmış durumda -ki bir çok kez isyanını yaptığı yayınlar sırasında dile getirdi.

Oyunların hataları ve kötü gidişatı hakkında Dr Disrespect gibi açık sözlü olmayı tercih eden Shroud, bu sefer de Fortnite hakkındaki düşüncesini dile getirdi. Yaptığı yayın sırasında chatten Ninja’nın 144 bin kişi tarafından izlendiği söylendikten sonra Fortnite ve World Cup hakkında konuşan ünlü yayıncı şu sözleri sarf etti:

“(Ninja) World Cup saçmalığının yayını yapıyor. Sırf bu sebeple Fortnite oynamak istiyorum. Bu saçmalıkta rekabet etmek güzel olabilirdi. Ama günün sonunda, Fortnite sadece kötü bir oyun. Kötü değil aslında, sadece bana göre değil.”

Kanadalı ünlü yayıncının Fornite World Cup finalleri sırasında nasıl bir tavır takınacağı ise şimdiden merak konusu.

Shroud hakkındaki gelişmeleri güncel olarak takip etmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir