PUBG

Shroud, Apex Legends’tan sonra PUBG’yi de mi bırakıyor?

Kanadalı ünlü Twitch yayıncısı Shroud, bir süre önce Apex Legends‘i sonsuza dek bıraktığını söylemiş ve PUGB‘ye geçmişti. Oyuncu şimdi de PUBG’yi bırakacakmış gibi görünüyor.

Twitch’in battle royale cephesinde sular durulmuyor. Ninja, Tfue ve Dr Disrespect gibi oyuncuların Fortnite’ı eleştiri yağmuruna tutmasının ardından geçtiğimiz günlerde Shroud, Apex Legends’ı sonsuza dek bıraktığını ve PUBG oynayacağını açıklamıştı.

Eski profesyonel CS:GO oyuncusu, gerçekten de PUBG oynamaya başlamış ve hatta onu Grand Theft Auto: San Andreas’tan CJ karşılamıştı. Ortaya çıkan komik görüntüleri ise sizlerle paylaşmıştık.

Ünlü yayıncı PUBG oynamaya başlayalı iki gün oluyor, lakin şimdiden oyunu bırakacakmış gibi duruyor. İşte oyuncunun 20 Nisan tarihli yayınında PUBG hakkında sarf ettiği sözler: “PUBG oynayamam dostum, cidden bok gibi. Hakikaten bok gibi. Lütfen PUBG geliştiricileri, eğer beni izliyorsanız, lanet olsun bana yardım edin. Sizin oyununuzu oynayamam.”

Oyuncu Apex Legends’ı serverlarındaki lag problemleri, bugları, hileleri ve optimizasyon sorunları yüzünden bırakmıştı. Halihazırda Fortnite da aldığı güncellemelere rağmen benzer problemlere sahip. Bu yüzden battle royale yayınları yapan ünlü yayıncılar, ister istemez yayınlarda öfke patlaması yaşayabiliyorlar. Bu aralar bunun çok fazla örneğine tanık olduk. Öyle görülüyor ki uzun bir süre bu yaşananlar ne ilk ne son olacak.

PUBG hakkındaki gelişmeleri güncel olarak takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir