League of Legends

Royal Bandits, OHM’nin Şampiyonluk Ligi slot’unu satın aldı

Geçtiğimiz günlerde battlegrounds’ta mücadele eden Royal Bandits, Oyun Hizmetleri’nin Şampiyonluk Ligi slot hakkını satın aldı.

2018 Kış Mevsimi öncesi ligimizde önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi’nde mücadele eden ve mütevazı bir kadroya sahip olmasına rağmen Şampiyonluk Ligi’ne çıkmayı başaran Oyun Hizmetleri, slot hakkını Royal Bandits’e sattı. Daha birkaç gün önce battlegrounds’ta YL’ye yükselmek için mücadele eden RB, önümüzdeki mevsim Şampiyonluk Ligi’nde boy gösterecek.

Sezon öncesi dönemde yaptığı transferlerle adından söz ettiren Royal Bandits’in slot hakkı satın alması bekleniyordu. Ancak takım battlegrounds’ta Yükselme Ligi’nde yer alabilmek için maçlar yapmaya başlayınca herkes RB’nin Kış Mevsimi’nde YL’de yer alacağını düşündü. Bugün resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapan takım yöneticileri, Oyun Hizmetleri Espor Kulübü’nün Şampiyonluk Ligi’ndeki slot’unu satın aldıkları, önümüzdeki sezon en üst ligde mücadele edeceklerini açıkladı. Kadrosunda BrokenBlade ve HolyPhoenix gibi yıldızlar bulunan Bandits, geçen yıl YL’nin en iyi orta koridorlarından Backlund’u da kadrosuna dahil etmiş, ancak çıkan problemler sonrası oyuncunun yerini bir dönem Galatasaray Espor’da da forma giyen Abbedagge ile doldurmuştu.

2018 Kış Mevsimi itibariyle Şampiyonluk Ligi’nde bir slot’un 600 bin TL ile 1 milyon TL arasında bir değere sahip olduğu tahmin ediliyor.

2 Yorum

2 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.