Apex Legends

Ninja, Apex Legends’ın büyük bir fırsatı kaçırdığını söyledi

Twitch’in popüler yayıncısı Tyler ‘Ninja‘ Blevins, Apex Legends’ın büyük fırsatı kaçırdığını ama hâlâ inanılmaz bir oyun olduğunu söyledi.

Şubat ayının başında piyasa sürülen Apex Legends, ilk iki ay bir çok rekora imza attı. Çoğu kişi Fornite: Battle Royale‘in tahtını ele geçireceğini düşünüyordu, lakin oyun son haftalarda oldukça zor günler geçiyor. EA’nın son çeyrekte düşen Apex Legends gelirleri, Respawn‘ın oyuna bir türlü çeki düzen verememesi, ünlü yayıncıların ve oyuncuların oyunu sürekli eleştirmesi… Anlayacağınız Apex cephesinde sular şu aralar hiç durulmuyor.

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel Halo oyuncusu Ninja, yaptığı bir yayın sırasında, birçokları gibi bu konuya değindi. Bir izleyicisi tarafından Apex Legends hakkındaki görüşleri sorulan yayıncı, oyunu yer yer övse de, güncellemelerin çok hızlı bir şekilde gelmediğine değindi. İşte Ninja’nın Apex Legends hakkındaki görüşleri: “Fortnite’tan Apex Legends oynamak için kimsenin ayrılacağını sanmıyorum. Dinle, bu oyun hakkında her zaman söylediklerimi söyleyeceğim, oyun sahiden inanılmaz. Ateşli silah kullanımı, her şey onunla ilgiliydi, inanılmazdı. Yeni ve heyecan verici içerik sağlamayarak büyük bir fırsatı kaçırdılar. Oyun oldukça bayatladı, bunu biliyorlar. Oralarda bir yerde, yeni bir içerik koyarak harika bir iş çıkardıklarını söyleyecek kimse yok.”

İşte ilgili anın klibi:

Apex Legends hakkındaki fikirlerini ve eleştirilerini paylaşan diğer yayıncıların haberleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir