League of Legends League of Legends Haberleri

G2 Esports, 2018 kadrosunu resmi olarak açıkladı

EU LCS’te geçtiğimiz mevsimin şampiyonu G2 Esports, dün akşam yaptığı paylaşımla gelecek sezon mücadele edecek kadrosunu resmi olarak açıkladı.

Sezon öncesi dönemde haberi yapılan transfer hamleleri resmiyet kazanmaya devam ediyor. Alt koridor ikilisini Kuzey Amerika temsilcisi TSM’e kaptıran G2 Esports da gelecek yıl şampiyonluk mücadelesi verecek kadrosunu taraftarlarıyla paylaştı. Youtube’a yüklenen video’da transferle ilgili şimdiye kadar şakalar yapıldığı, ancak artık gerçek kadroyu paylaşma zamanının geldiği ifade edildi.

Orta koridor oyuncusu Perkz ile yola devam eden G2 Esports, Hırvat yıldızı dışında tüm takımı baştan dizdi. Alt koridor ikilisi Zven-Mithy’nin TSM’e transfer oluşunun ardından buraya geçen sezon ROCCAT’te iyi işler çıkaran Hjarnan ve Wadid‘i getiren ekip, üst koridorda ise Wunder ile el sıkıştı. İki yıldır Splyce forması giyen Wunder, Avrupa’nın en başarılı üst koridorlarından biri olarak gösteriliyordu. G2’nun son transfer hamlesi ise ormanda oldu. Trick’in Bbq Olivers’a transfer oluşunun ardından buraya aynı kalitede bir ormancı getirmek isteyen ekip, H2K’in yıldız Polonyalısı Jankos‘a formayı giydirdi. G2, kurduğu bu kadroyla önümüzdeki sezon da şampiyonluğun en büyük adaylarından biri konumunda diyebiliriz.

G2 Esports 2018:

  • Wunder
  • Jankos
  • Perkz
  • Hjarnan
  • Wadid
espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir